Chelmsford kontra Barnet. Prognoza na mecz Pucharu Anglii

Prognozy i zakłady na "Chelmsford" vs "Barnet", statystyki, kursy. W meczu Pucharu Anglii 14 listopada Biało-Czerwoni zmierzą się z Krabami. Kto przejdzie do kolejnego etapu?

Prognozy i analizy naszych ekspertów dotyczące Chelmsford vs Barnet

Chelmsford

Reprezentant Południowej Ligi Narodowej po 17 kolejkach obecnych mistrzostw zanotował 10 zwycięstw i cztery pokojowe rozstrzygnięcia, co daje 34 punkty i czwarte miejsce w tabeli. Strata do upragnionego trzeciego miejsca wynosi pięć punktów.

Po sukcesie w meczu z Bath City (1:0), dzisiejsi gospodarze zremisowali z Dover (0:0) i przegrali w ostatniej kolejce z Hampton-Richmond (0:2). W pierwszym meczu Pucharu Anglii „bordo” zremisowała z dzisiejszym przeciwnikiem.

Barnet

W zeszłym sezonie Barnet ledwo utrzymał się w Krajowej Konferencji, natomiast start w nowych mistrzostwach można nazwać całkiem udanym. Na 19 kolejek obecnych mistrzostw goście odnieśli dziewięć zwycięstw i trzy pokojowe rozstrzygnięcia, co ostatecznie przyniosło 30 punktów i siódme miejsce w tabeli.

Znakomicie zagrał atak zespołu, który różnił się aż 37 razy, podczas gdy w ostatnich dwóch rundach "robale" pokonały kolejno "Altrichnam" (2:0) i "Oldham" (2:0).

Chelmsford kontra Barnet

Chelmsford vs Barnet fakty

  • Gole w obu połowach - tak - w 4 z ostatnich 5 meczów wyjazdowych bramki padały w obu połowach;
  • Dokładny wynik 1:2 - goście wygrali 2 z 3 ostatnich meczów;
  • Rzuty rożne: łącznie poniżej 9,5 - ten zakład odbył się w 2 z 4 ostatnich meczów gości.

Przewidywanie sum meczowych

W tym meczu spodziewamy się obfitości ataków i okazji strzeleckich ze strony rywali, co w końcówce może przynieść powtórkę scenariusza z pierwszego meczu. Oba kluby nie mają nic przeciwko temu, by na tym etapie zadowolić kibiców zwycięstwem, podczas gdy na pierwszy plan może wysunąć się linia ataku.

Przewidujemy, że obie drużyny strzelą gola i stawiamy na to za pomocą Mostbet ze współczynnikiem 2,05.

Zakładamy, że w tej grze czeka nas nie tylko wyrównana konfrontacja, ale także całkowite powtórzenie fabuły pierwszej części. Pierwszy pojedynek pokazał, że oba kluby są równe w sile, co w tym pojedynku może znaleźć odzwierciedlenie w końcowym protokole.

Drugi zakład - remis za 3,85.

Komentarz 0