Oklahoma kontra Brooklyn. Prognoza na mecz NBA

Oklahoma wygrała dwa ostatnie mecze. Czy Thunder zdołają odnieść sukces w meczu sezonu zasadniczego NBA z Brooklynem 15 marca i jakie zakłady wybrać?

Prognozy i analizy naszych ekspertów dotyczące meczu Oklahoma z Brooklynem

Oklahoma

„Oklahoma” odniosła dwa zwycięstwa w ostatnich trzech meczach, pokonując na wyjeździe „Nowy Orlean” (110:96) i jednego z przegranych obecnego remisu o mistrzostwo „San Antonio” (102:90). Ale 9 marca poniósł druzgocącą klęskę na drodze z Phoenix (101:132). Thunder z bilansem 33 zwycięstw i 35 porażek zajmują 11. miejsce w tabeli Konferencji Zachodniej. W ambulatorium drużyny jest tylko zawodnik najbliższego rezerwowego Aleksieja Pokuszewskiego.

Brooklyn

Brooklyn odniósł dwa zwycięstwa w ostatnich trzech meczach, zaskakująco pokonując Minnesotę w dogrywce (124:123) i lidera Konferencji Zachodniej Denvera (122:120). Ale 10 marca przegrał z Milwaukee, które jest na pierwszym miejscu na wschodzie (113:118). Udział w meczu pierwszej piątki Bena Simmonsa jest wątpliwy. 26-letni napastnik notuje średnio 6,1 asysty i 6,2 zbiórki na mecz.

Z 39 zwycięstwami i 29 porażkami Brooklyn zajmuje piąte miejsce w tabeli Konferencji Wschodniej.

Oklahoma kontra Brooklyn

Oklahoma vs Brooklyn fakty

  • Gilges-Alexander Suma punktów powyżej 31,5 - Gilges-Alexander średnio 31,4 punktów na mecz;
  • Dinwiddie Suma punktów powyżej 18,5 - Dinwiddie średnio 18,9 punktów na mecz.

Przewidywanie sum meczowych

Analitykom bukmacherów trudno było wskazać wyraźnego faworyta nadchodzącej walki. Ich zdaniem właściciele serwisu będą mieli niewielką przewagę. Możesz się z nimi zgodzić. Obie drużyny mają równe szanse na sukces. W takiej sytuacji warto postawić na faktor murów rodzimych. Oklahoma będzie musiała odnieść zwycięstwo przy wsparciu swoich fanów. Ponadto Thunder mają pozytywne statystyki meczów u siebie - 20 zwycięstw i 15 porażek.

Nasza prognoza to wygrana Oklahomy 1.81 w Mostbet.

Oklahoma zdobywa średnio 121 punktów w meczach u siebie, a Brooklyn jest oddalony o 113 punktów. Bezpośrednie spotkania zespołów z reguły nie są zbyt produktywne. W ostatnich dwóch z trzech meczów nie udało się pokonać granicy 215 punktów. Wszystko wskazuje na to, że tym razem koszykarze nie będą w stanie zadowolić kibiców skuteczną i ofensywną grą.

Nasza prognoza to ponad 225,5 punktu z 2,35 dogrywki.

Komentarz 0