Paso kontra Espanyol. Prognoza na mecz Pucharu Hiszpanii

W meczu Copa del Rey 20 grudnia Paso podejmie Espanyol. Czego spodziewać się po tym pojedynku? Jakie są najlepsze typy na nadchodzący mecz?

Prognozy i analizy naszych ekspertów dotyczące meczu Paso vs Espanyol

Paso

Jeśli w zeszłym sezonie Paso zajmował tylko szóste miejsce w elitarnych mistrzostwach, to start nowego turnieju przyniósł zespołowi tylko pięć zwycięstw i remis, co odpowiada 16 punktom i 13. miejscu w strefie spadkowej. Po serii trzech porażek z rzędu Athletic pokonał Montilo na wyjeździe (1:0).

Na ostatnim etapie Pucharu Hiszpanii drużyna pokonała Murcię w rzutach karnych, co stało się sensacją całego tournee i na które mało kto się spodziewał.

Espanyol

W tym tygodniu Diego Matrines spróbuje obudzić swoją drużynę, która tęskniła za wielkim futbolem. Na etapie 1/32 finału Pucharu Hiszpanii katalońska ekipa bez problemu poradziła sobie z Rinconem (3:0), po czym udała się na wielkie wakacje związane z mundialem 2022 w Katarze.

W turnieju La Liga „papugi” na przestrzeni 14 kolejek zanotowały dwa zwycięstwa i sześć pokojowych rezultatów, co ostatecznie daje 12 punktów i 16. miejsce w tabeli.

Paso kontra Espanyol

Paso vs Espanyol fakty

  • Dokładny wynik 0:2 - gospodarze przegrali 3 z 4 ostatnich meczów;
  • Rzuty rożne: łącznie poniżej 9,5 - ta opcja zakładu odbyła się w 3 z 5 ostatnich meczów Espanyolu;
  • Gole w obu połowach - tak - w 2 z 4 ostatnich meczów wyjazdowych bramki padły w obu połowach.

Przewidywanie sum meczowych

W tym meczu trudno spodziewać się innego wyniku, poza pewnym sukcesem reprezentantów najwyższej ligi. Najprawdopodobniej dzięki klasie i doświadczeniu wykonawców klub z Primery bez problemu przebije się do kolejnej rundy. Dodatkowo w tym meczu Paso zagra wyłącznie z obrony, którą Barcelona będzie w stanie łatwo zmiażdżyć.

Nasza prognoza to handicap azjatycki (-2) na Espanyol i stawiamy na to za pośrednictwem linii bukmacherskiej Mostbet ze współczynnikiem 2,25.

Wychodzimy z założenia, że wypoczęte drużyny będą zadowolone nie tylko aktywnymi akcjami ofensywnymi, ale także w pełni wykorzystają szanse.

Drugi zakład - suma powyżej 3 goli za 2,23.

Komentarz 0