Arnedo kontra Osasuna. Prognoza na mecz Pucharu Hiszpanii

W meczu Copa del Rey 21 grudnia Arnedo podejmie Osasunę. Kto przejmie kontrolę nad grą? Jaka jest naszym zdaniem najlepsza stawka? 

Prognozy i analizy naszych ekspertów dotyczące meczu Arnedo vs Osasuna

Arnedo

Po udanym występie w zeszłym sezonie, w którym drużyna grała na poziomie amatorskiej ligi regionalnej, w tym sezonie Arnedo wciąż szuka swojej gry. W ciągu 15 kolejek obecnych mistrzostw wychowankowie Eliasa Toma zanotowali tylko cztery zwycięstwa i remis, co daje 13 punktów i 17. miejsce w tabeli. Linia ataku wygląda na bardzo słabą, która różniła się tylko 14 razy. W ostatnich pięciu kolejkach "biało-niebiescy" przegrali, przegrywając w poprzednim meczu z "Tarazona" (0:4).

Osasuna

Osasuna zaliczyła znakomity start w nowym sezonie, zdobywając 23 punkty i zajmując siódme miejsce po 14 kolejkach, co daje drużynie duże szanse na jedno z miejsc w europejskich pucharach. Taki start można porównać do sezonu 2006/08, kiedy to drużyna zajęła czwarte miejsce w La Liga. Przed wielką przerwą na mundialu 2022 „Zdrowie” przegrało z Barceloną (1:2), po czym łatwo rozprawiło się z Fuente (4:1) na pierwszym etapie Pucharu.

Arnedo kontra Osasuna

Arnedo vs Osasuna fakty

  • Rzuty rożne: łącznie poniżej 9,5 - ta opcja zakładu miała miejsce w trzech ostatnich meczach Osasuna;
  • Gole w obu połowach - tak - w 4 z ostatnich 6 bezpośrednich pojedynków bramki padły w obu połowach;
  • Dokładny wynik 0:3 - w 6 z ostatnich 7 bezpośrednich pojedynków goście wygrali.

Przewidywanie sum meczowych

Zakładamy, że dziś „Osasuna” od pierwszych sekund przejmie kontrolę nad grą, która ostatecznie odniesie pozytywny sukces i zrobi to kosztem klasy i doświadczenia graczy. Co więcej, Pampeluńczycy mieli wspaniałe wakacje i wielką chęć sprawienia radości kibicom po zakończeniu mundialu.

Nasza prognoza to handicap azjatycki (-2) na Osasuna i obstawiamy go za pośrednictwem linii bukmacherskiej Mostbet ze współczynnikiem 2,15.

Zakładamy, że dzisiaj nie będzie wielu bramek. Pampeluńczyków czeka trudny i długi turniej, który ostatecznie zmusza trenera do powstrzymywania i ochrony zawodników. Najprawdopodobniej wysoka jakość obrony nie spowoduje ataku gospodarzy.

Drugi zakład - suma poniżej 3 bramek na 2,11.

Komentarz 0