Brooklyn kontra San Antonio. Prognoza na mecz NBA

Brooklyn wygrał 11 ostatnich meczów. Czy Nets będą w stanie kontynuować dobrą passę w meczu sezonu zasadniczego NBA z San Antonio 3 stycznia i jakie zakłady powinni wybrać?

Prognozy i analizy naszych ekspertów dotyczące meczu Brooklyn vs San Antonio

Brooklyn

Brooklyn ma serię 11 zwycięstw z rzędu. Ekipa z Nowego Jorku pokonała m.in. Milwaukee, jednego z głównych rywali o prowadzenie w Konfederacji Wschodniej (118:100). Nets po raz ostatni pokonali pod koniec listopada, kiedy zostali pokonani przez czołowego rozstawionego East East Boston, 92-103.

Brooklyn, który ma na swoim koncie 24 zwycięstwa i 12 porażek, wspiął się na drugie miejsce. W ambulatorium zespołu jest tylko rezerwowy Joe Harris.

San Antonio

1 stycznia San Antonio przegrało na parkiecie z różnicą zaledwie jednego punktu do Dallas (125:126). Wcześniej Spurs pokonali u siebie Nowy Jork (122:115). Drużyna z Teksasu, która ma na swoim koncie 12 zwycięstw i 24 porażki, zajmuje 14. miejsce w tabeli Zachodu.

Z oznaczeniem Day-to-Day w ogłoszeniu meczowym jest Devin Wassel, który spędza na korcie średnio 32 minuty na mecz.

Brooklyn kontra San Antonio

Fakty dotyczące Brooklynu i San Antonio

  • Brooklyn Under 121,5 Suma punktów — średnio 114 punktów netto na mecz;
  • San Antonio Ponad 107,5 punktów - Spurs średnio 111 punktów na mecz.

Przewidywanie sum meczowych

Analitycy bukmacherów uważają Brooklyn za niekwestionowanego faworyta nadchodzącego spotkania. Trudno się z nimi nie zgodzić. W zeszłym sezonie drużyna z Nowego Jorku dwukrotnie pokonała San Antonio. Wszystko wskazuje na to, że tym razem Brooklyn, przy wsparciu swoich fanów, odniesie miażdżące zwycięstwo.

Naszym typem jest wygrana Brooklynu z handicapem (-9,5) punktów 1,55 u bukmachera Mostbet.

Brooklyn zdobywa średnio 114 punktów w meczach u siebie, podczas gdy San Antonio ma 111 punktów na wyjeździe. Bezpośrednie spotkania zespołów z reguły są ostatnio dość produktywne. W ostatnim meczu ubiegłego sezonu bariera 219 punktów została przekroczona. I tym razem gra będzie musiała przebiegać według podobnego scenariusza. Ponadto wszyscy liderzy drużyn są zdrowi i chętni do walki.

Nasza prognoza to ponad 229,5 pkt wliczając dogrywkę na 1,60.

Komentarz 0