Indiana kontra Clippers. Prognoza na mecz NBA

Indiana spróbuje wykorzystać wsparcie trybun i pokonać Clippers w meczu 31 grudnia. Czy Pacers zrealizują swoje plany? Zakłady i prognozy na mecz odpowiedzą na pytanie.

Prognozy i analizy naszych ekspertów dotyczące meczu Indiana vs Clippers

Indiana

„Pacers” mają się dobrze na swojej stronie. W tym sezonie wygrali 11 z 18 meczów u siebie. W ostatnich walkach podopieczni Ricka Carlyle'a radzili sobie z silnymi przeciwnikami. Najpierw pokonali Atlantę (129:114), a potem nie zostawili szans Clevelandowi (135:126).

W tej chwili duża część gry Indiana zależy od działań Tyrese'a Haliburtona, Buddy'ego Healda i Benedicta Maturina. W tej chwili ci gracze są uważani za liderów Pacers. Cała nadzieja kibiców drużyny w ich udanych akcjach.

Clippers

Clippers mieli złą wycieczkę do Bostonu. Bez względu na to, jak bardzo osłony Tyrone Liu próbowały, nie udało im się wygrać tej walki. Pomimo 50 punktów Kawhi Leonarda i Paula George'a Żaglówki przegrały 110-116.

Warto dodać, że Clippers uchodzą za najlepszą drużynę gości na Zachodzie. Wygrali 10 z 19 meczów wyjazdowych. To prawda, że w ostatnich latach totemy Tyrone Lew zaczęły coraz częściej zawodzić.

Indiana kontra Clippers

Fakty z meczu Indiany z Clippers

  • Indiana łącznie ponad 113,5 punktu - w 3 z ostatnich 5 meczów podopieczni Carlisle'a zdobyli ponad 113 punktów;
  • Suma punktów George'a powyżej 24,5 - Paul zdobył średnio 25,3 punktu w swoich ostatnich 10 meczach.

Przewidywanie sum meczowych

Indiana to groźny przeciwnik. Szczególnie dobrze „pacers” radzą sobie w domu. Pacers byli niepokonani sześcioma lub więcej punktami w ostatnich ośmiu meczach u siebie. Niewykluczone, że totemy Ricka Carlyle'a narzucą przeciwnikowi walkę. Żaglówkom nie będzie łatwo.   

Nasza prognoza - "Indiana" z handicapem (+5) punktów dla współczynnika 1,76 u bukmachera Mostbet.

W ostatnich dwóch meczach u siebie Indiana nie zdobyła mniej niż 129 punktów. To dość sprawny zespół. Sądzimy, że ludzie Ricka Carlisle'a zmuszą gości do szybkiego działania.

Druga prognoza to suma powyżej 226,5 pkt za 1,65.

Komentarz 0