Clippers kontra Waszyngton. Prognoza na mecz NBA

Tydzień temu Clippers pewnie pokonali Washingtona na wyjeździe. Czy „żaglówki” będą w stanie pokonać „czarnoksiężników” na swoim korcie w meczu 18 grudnia? Zakłady i prognozy na mecz odpowiedzą na pytanie.

Prognozy i analizy naszych ekspertów dotyczące meczu Clippers z Waszyngtonem

Clippers

Clippers dobrze radzą sobie na swoim korcie, ale gdy tylko ruszają w trasę, podopieczni Tyrona Lew zaczynają mieć problemy. Na przykład u siebie „żaglówki” poradziły sobie z „Bostonem” (113:93) i „Minnesotą” (99:88). Jednak na drodze przegrali z Phoenix (95:111).

Clippers zajmują ósme miejsce w tabeli Konferencji Zachodniej. Mają na swoim koncie 17 zwycięstw. Ekipa z Los Angeles może wspiąć się wyżej, bo zaległości konkurentów nie są aż tak duże.

Waszyngton

Nie wiadomo, co dzieje się z Waszyngtonem. Wards of Wes Unseld mają świetny początek nowego sezonu. Odnieśli kilka dobrych zwycięstw. Wydawało się, że tym razem Wizards będą walczyć o strefę play-off. Ostatnio jednak „czarownicy” spisywali się katastrofalnie źle.

Washingtonowie nie mogą teraz liczyć na Bradleya Beala. Ponadto w ostatnim meczu nie zagrał Kristaps Porzingis. Nieobecność przedstawiciela Łotwy wpłynęła na działania obronne "Czarnoksiężników". W konfrontacji z Denver podopieczni Wesa Unselda ustawili pod swoim ringiem plac mijania. W superproduktywnym meczu przegrali z wynikiem 128:141.

Clippers kontra Waszyngton

Clippers vs Waszyngton fakty

  • Wygrana różnicą mniej niż 8 punktów – nie – w 3 z ostatnich 5 meczów wyjazdowych Waszyngton nie przegrał ośmioma lub więcej punktami.

Przewidywanie sum meczowych

Powrót Porzingisa pomoże gościom lepiej grać w obronie. Pod tym względem uważamy, że spotkanie z Clippers nie będzie szczególnie owocne. W ostatnich meczach podopieczni Tyrone Liu nie imponowali agresywną akcją. To powolny zespół, który przywiązuje dużą wagę do obrony. Najprawdopodobniej przeciwnicy nie przekroczą granicy 224,5 pkt.

Nasza prognoza - łącznie mniej niż 224,5 punktu przy kursie 1,78 w Mostbet.

Kristaps Porzingis wraca do Waszyngtonu. To powinno dać „czarodziejom” więcej pewności siebie w grze pod jego ringiem. Możliwe, że osłony Anselda będą w stanie powstrzymać atak Clippersów. W 3 z ostatnich 5 meczów wyjazdowych Wizards byli niepokonani ośmioma lub więcej punktami. Spodziewamy się oporu ze strony gości. 

Druga prognoza to „Waszyngton” z handicapem (+7,5) punktów na 1,78.

Komentarz 0