IVY Esports kontra Hydra. Przewidywanie meczów EPL Winter Holidays

IVY załatwi sprawy z Hydrą 3 stycznia. Na kogo postawić w tej konfrontacji? O tym dowiecie się z zapowiedzi.

Nasze prognozy i analizy ekspertów dotyczące IVY Esports vs Hydra

E-sport IVY

IVY Esports miał niejednoznaczny miniony sezon. Zespół radził sobie dobrze na poziomie 3 poziomu, ale nie mógł awansować wyżej. Zauważmy, że w tej chwili nie ma ona zdecydowanej piątej zawodniczki, dlatego występuje w różnych turniejach ze zmianami. Ostatnio przeplata zwycięstwa z porażkami.

Drużyna grała więc już w European Pro League i dotarła do finału, pokonując po drodze WRE (2:1), ale w decydującym meczu przegrała z X3 z wynikiem 2:3.

IVY Esports kontra Hydra

Hydra

Hydra czeka na sezon Dota Pro Circuit pod koniec tego miesiąca, więc musi podejść do oficjalnych walk w optymalnej formie. Podkreślamy, że poprzednie spotkania prowadziła bardzo dobrze. Zespół ma na swoim koncie aż dziewięć zwycięstw i najprawdopodobniej będzie mógł ją przedłużyć w nowym roku.

Hydra rozegrała ważne mecze pod koniec ubiegłego miesiąca. Brała udział w zamkniętych kwalifikacjach DPC i była w stanie odnieść zwycięstwo we wszystkich trzech spotkaniach. Przypomnijmy, że pokonała Cyber Union, Winter Bear i Matreshkę z takim samym wynikiem - 2:0.

IVY Esports kontra Hydra Fakty

  • Łącznie poniżej 2,5 map: trzy poprzednie mecze z udziałem Hydry odbyły się na dwóch mapach.

Przewidywanie sum meczowych

Hydra zakończyła poprzednie mecze na swoją korzyść wynikiem 2:0. Zespół miał dobre zakończenie roku i odniósł długą serię zwycięstw, podczas gdy IVY przeplatało się z udanymi walkami i porażkami. Biorąc pod uwagę, że poziom Hydry jest wyraźnie wyższy niż przeciwnika, proponujemy postawić na jej sukces z handicapem. Nasza prognoza - Hydra z handicapem (-1,5) na karty po 2,50 u bukmachera Mostbet.

Komentarz 0