Chicago kontra Denver. Prognoza na mecz NBA

Prognozuj i obstawiaj "Chicago" vs "Denver", statystyki, kursy. W ramach dnia meczu 14 listopada w NBA Chicago zmierzy się z Denver. Proponujemy zapoznać się z prognozą na nadchodzącą grę.

Prognozy i analizy naszych ekspertów dotyczące meczu Chicago vs Denver

Chicago

„Chicago” wyraźnie nie może wejść do segmentu początkowego aktywów sezonu regularnego. W 13 meczach Bulls odnieśli tylko sześć zwycięstw i zajmują dziesiąte miejsce na Wschodzie.

Warto zauważyć, że Chicago od początku sezonu nie było w stanie osiągnąć mniej lub bardziej solidnej passy i przez większość czasu przeplata się ze zwycięstwami i porażkami. Co więcej, wyraźnie lepiej drużyna radzi sobie na rodzimym parkiecie, gdzie odniosła cztery zwycięstwa. To prawda, że w ostatnim meczu nawet gra na własnym boisku nie pomogła Bulls pokonać Nowego Orleanu (111-115).

Denver

Denver na początku sezonu wygląda dość pewnie i solidnie, potwierdzając status jednego z faworytów na Zachodzie. Zespół ma na swoim koncie osiem zwycięstw, cztery porażki i pośrednie piąte miejsce.

W ostatnim meczu Nuggets nie wytrzymali presji wyjazdowego Bostonu (112-131). To zakończyło serię czterech zwycięstw Denver. Warto zaznaczyć, że mecze wyjazdowe nie należą do łatwych dla zespołu - tylko cztery zwycięstwa w ośmiu rozegranych meczach.

Chicago kontra Denver

Fakty Chicago vs Denver

  • Denver Razem ponad 116,5 - Denver ma ponad 116 punktów w trzech z ostatnich pięciu meczów;
  • 1. kwarta: wygrana Chicago — ten zakład zakończył się sukcesem w dwóch poprzednich bezpośrednich spotkaniach.

Przewidywanie sum meczowych

W nadchodzącym meczu bukmacherzy nie wskazują faworyta, choć generalnie Denver wypada zauważalnie lepiej przez cały sezon. Drużyna nigdy nie pozwoliła sobie na porażkę dwa razy z rzędu i oczywiście po porażce z Bostonem będzie dążyła do odebrania zwycięstwa Chicago. Uważamy, że biorąc pod uwagę niestabilność Byków, goście będą mieli dziś większe szanse na wygraną.

Nasza prognoza to zwycięstwo Denver, biorąc pod uwagę dogrywkę, przy współczynniku 1,85 w Mostbet.

Bukmacherzy oferują bardzo wysoki próg dla sumy na mecz. Co prawda zespoły stawiają na atak, ale dziś obie ekipy zagrają po porażkach w poprzednich meczach i najprawdopodobniej będą zwracać większą uwagę na akcje obronne.

Drugi zakład - suma poniżej 232,5 punktu za 1,82.

Komentarz 0