Portsmouth vs Derby County. Prognoza na mecz o mistrzostwo Anglii

Prognozy i zakłady na Portsmouth vs Derby County, statystyki, kursy. W meczu I ligi angielskiej 18 listopada „mieszczanie” zmierzą się z „owcami”. Czy goście mają szansę?

Prognozy i analizy naszych ekspertów dotyczące meczu Portsmouth - Derby County

Portsmouth

Portsmouth zaliczył udany start w FA Cup, gdzie drużynie udało się pokonać Hereford (3:1), co zapewniło mu awans do 1/64 finału tego turnieju. W mistrzostwach I ligi podopieczne Dannniego Couvela w 16 kolejkach zanotowały siedem zwycięstw i remisy, co ostatecznie przekłada się na 28 punktów i piąte miejsce w tabeli.

Po zwycięstwie nad Forest Green (1:0) dzisiejsi gospodarze zremisowali trzy razy z rzędu. W ostatniej rundzie drogi drużyny rozstały się z Morecambe (1:1).

Hrabstwo Derby

„Derby” w minionym sezonie nie utrzymały się w drugiej lidze angielskiej, gdzie drużyna zajęła przedostatnie miejsce. Przez 17 rund obecnych mistrzostw „barany” zanotowały osiem zwycięstw i cztery remisy, co ostatecznie doprowadziło drużynę do szóstego miejsca.

Podopieczni Paula Wayne'a mają 28 punktów, czyli o dziesięć mniej niż drugie Ipswich. W ostatnich dwóch rundach dzisiejsi goście zremisowali z Morecambe (1:1) i pokonali MK Donsa (3:1). W tym tygodniu drużyna pokonała Torquay (5:0) w drugim meczu i awansowała do 1/64 finału Pucharu Anglii.

Portsmouth vs Derby County

Portsmouth vs Derby County fakty

  • Gole w obu połowach - tak - w 3 z ostatnich 5 meczów wyjazdowych bramki padły w obu połowach;
  • Dokładny wynik 2:1 - 3 z ostatnich 5 pojedynków bezpośrednich wygrali gospodarze;
  • Rzuty rożne: łącznie poniżej 9,5 - ten zakład odbył się w 2 z 4 ostatnich meczów gości.

Przewidywanie sum meczowych

W tym meczu spodziewamy się twardej i lepkiej piłki, głównie w środku pola - obie drużyny będą starały się przejąć kontrolę nad grą, co ostatecznie przyniesie minimum ataków i okazji bramkowych. Najprawdopodobniej wszystko potoczy się zgodnie ze standardowym scenariuszem - w 4 z ostatnich 5 meczów gospodarzy nie padły więcej niż dwie bramki.

Nasza prognoza to suma poniżej 2,5 bramki i obstawiamy to za pośrednictwem bukmachera Mostbet ze współczynnikiem 1,96.

Zakładamy, że wszystko zakończy się pokojowo - oba kluby są bardzo zmotywowane, a tabela może ulec zmianie, jeśli któraś z drużyn wygra. Uważamy, że remis zadowoliłby wszystkich.

Drugi zakład - remis za 3,55.

Komentarz 0