Jiangxi kontra Szanghaj Shenhua. Prognoza na mecz Pucharu Chin

Prognozy i zakłady na „Jiangxi” vs „Shanghai Shenhua”, statystyki, kursy. W ramach 1/16 finału Pucharu Chin 16 listopada reprezentant I ligi "Jiangxi" zagra z "Shanghai Shenhua". Czy w tej konfrontacji będzie intryga?

Prognozy i analizy naszych ekspertów dotyczące Jiangxi vs Shanghai Shenhua

Jiangxi

Jiangxi gra w pierwszej lidze. Klub nie odnosi w tym sezonie wielkich sukcesów i po wynikach 29 kolejek plasuje się na 12. pozycji. Drużyna ma na koncie tylko osiem zwycięstw, z czego dwa w ostatnich pięciu kolejkach.

W 1/32 finału Pucharu Jiangxi skromny klub Huaqayer (4:3) przeszedł z wielkim trudem. W tamtym meczu musiałem odrabiać wynik 1:3.

Szanghaj Shenhua

„Shanghai Shenhua” to silny średni wieśniak w Super Lidze. Według wyników 25 kolejek drużyna zajmuje ósme miejsce i raczej nie ma szans na włączenie się do walki o czołową trójkę, więc strata do trzeciej kolejki wynosi siedem punktów.

Charakterystyczne jest, że jeszcze w październiku Shanghai Shenhua wywalczył miejsce w pierwszej trójce, ale w ostatnich pięciu kolejkach nie odniósł ani jednego zwycięstwa (trzy porażki i dwa remisy). Zawodnicy w pełni wykorzystali takie niepowodzenia i ominęli Shenhua w tabeli.

Jiangxi kontra Szanghaj Shenhua

Fakty Jiangxi vs Shanghai Shenhua

  • Bez goli w obu połowach - w trzech z poprzednich pięciu meczów Shanghai Shenhua gole padły tylko w jednej połowie;
  • 1. połowa: suma poniżej 1,5 - ten zakład był udany w ostatnich czterech meczach Jiangxi;
  • Dokładny wynik 1:2 - taki wynik zanotowano w dwóch z pięciu poprzednich meczów "Jiangxi".

Przewidywanie sum meczowych

Bez wątpienia Shanghai Shenhua ma wymierną przewagę w klasie, w doborze zawodników. Zespół jest jednak daleki od szczytowej formy w jesiennej części sezonu i nie wygrał w Super Lidze od pięciu meczów z rzędu. Sądzimy, że biorąc pod uwagę tak obecną formę, nie zobaczymy dziś miażdżącego zwycięstwa w występie faworyta.

Nasza prognoza to zwycięstwo Jiangxi z handicapem (+2,5) piłki przy współczynniku 1,76 w Mostbet .

Jiangxi będzie oczywiście stawiał na obronę, ponieważ granie w otwartą piłkę nożną z reprezentantem Superligi jest niebezpieczne. Gole nie są łatwe dla Shenhua i jest mało prawdopodobne, że zobaczymy dziś więcej niż trzy bramki.

Drugi zakład - suma poniżej 3,5 goli po kursie 1,86.

Komentarz 0