Anadolu Efes przeciwko Barcelonie. Prognoza na mecz Euroligi

Prognozy i zakłady na "Anadolu Efes" - "Barcelona", statystyki, kursy. 17 listopada. Czy turecka drużyna ma jakiekolwiek szanse?

Prognozy i analizy naszych ekspertów dotyczące meczu Anadolu Efes z Barceloną

Anadolu Efes

Wards of Ergin Ataman jak na razie zawodzi sezon. W sezonie zasadniczym Euroligi Anadolu Efes przegrał 5 z 7 meczów. Te niepowodzenia sprawiły, że zespół ze Stambułu spadł na 15. miejsce w tabeli. To bardzo zaskakujące, że panujący mistrz jest tak nisko.

Ostatni raz w Eurolidze "Anadolu Efes" wygrał trzy tygodnie temu, kiedy pokonał berlińską "Albę" (78:74). Po tym Turcy przegrali trzy walki. W ostatnim z nich przegrali z Realem Madryt (85:94).

Barcelona

To nie jest najlepszy sposób na rozpoczęcie nowego sezonu przez Barcelonę. W październiku Katalończycy byli zbyt niestabilni i często przegrywani. Ale teraz to już koniec. Podopieczni Jasikeviciusa działają pewniej. Wygrali nawet sześć walk z rzędu. Wszystko to pozwala im zająć trzecie miejsce w tabeli Euroligi.

W ostatnich meczach Barcelona pokonała głównych rywali w walce o pierwszą linię Euroligi. Na własnym boisku Blaugranas poradzili sobie z Fenerbahce (81:80). Następnie na szosie pokonali izraelskiego „Makabi” (86:79).

Anadolu Efes przeciwko Barcelonie

Anadolu Efes vs Barcelona fakty

  • Barcelona łącznie ponad 78,5 punktu - w 3 z ostatnich 4 meczów Katalończycy zdobyli ponad 78 punktów;
  • 1 kwarta: powyżej 39,5 pkt - w trzech ostatnich meczach "Barcelony" ten wynik został przebity.

Przewidywanie sum meczowych

Zbyt długa seria porażek tureckiego zespołu. Nadszedł czas, aby podopieczni Atamana naprawili sytuację. Pod względem doboru zawodników Anadolu Efes nie ustępuje Barcelonie, dlatego jest zobligowany do zwycięstwa na swoim terenie. Dobrą opcją jest wygranie faworyta pary.

Nasza prognoza to zwycięstwo Anadolu Efesa przy współczynniku 1,79 w Mostbet.

W 3 z ostatnich 5 meczów Anadolu Efes zdobył co najmniej 85 punktów. Jest prawdopodobne, że Turcy pokażą podobne wyniki na swojej stronie. Najprawdopodobniej konfrontacja z Barceloną będzie spektakularna.

Druga prognoza to suma powyżej 154,5 pkt za 1,68.

Komentarz 0