Union Berlin vs Malmö. Prognoza na mecz Ligi Europy

Prognozy i zakłady na "Union" vs "Malmo", statystyki, kursy. "Unia" wygrała dwa ostatnie mecze, ale czy 13 października "Malmo" zdoła powstrzymać przeciwnika.

Prognozy i analizy naszych ekspertów na temat Union Berlin vs Malmo

Unia Berlin

Przed rozpoczęciem turnieju „Union” był uważany za głównego pretendenta do zwycięstwa w swojej grupie, ale w pierwszych trzech rundach zespół Ursa Fischera spisywał się szczerze słabo. Rozpoczął "żelazo" od dwóch porażek z rzędu z takim samym wynikiem 0:1 z "Union" i "Braga". Jednak w ostatniej kolejce Union zdołała pokonać w mniejszości Malmö 1:0 w trudnym meczu - zwycięstwo pozwoliło im pozostać na trzeciej linii i pozostawiło szanse na playoffy.

Malmo

Malmö znaleźli się w trudnej grupie, w której zdecydowanie nie byli uważani za faworytów. W pierwszej rundzie u siebie Agha Hareide przegrała u siebie 0:2 z Bragą, ale w kolejnym meczu zmierzyła się z silną Unią, przegrywając w Belgii 2:3. W ostatniej kolejce The Blues grali większość drugiej połowy przeciwko Unii u siebie, ale zdołali przegrać 0:1, praktycznie pozbawiając się szans na awans z grupy.

Union Berlin vs Malmö

Fakty dotyczące Union Berlin vs Malmo

  • Dokładny wynik 2:0 - takim wynikiem zakończyły się dwa z czterech ostatnich meczów "Związku";
  • Union strzeli w drugiej połowie - w ostatnich dwóch meczach Union taki zakład był udany;
  • Malmo nie strzeli bramki - w ostatnich dwóch meczach Union nie poddało się.

Przewidywanie sum w grze

Union ma do tej pory tylko jedno zwycięstwo w turnieju, ale dziś pewnie postarają się o drugie i będą dalej dążyć do drugiego biletu do play-offów. Całkiem możliwe, że „żelazna” drużyna zrealizuje swoje plany – mimo możliwej rotacji wyraźnie przewyższają rywali pod względem doboru zawodników, a stolicy udało się ostatnio poprawić ich formę, warto dać im pierwszeństwo dzisiaj.

Wierzymy, że goście nie mają szans. Przewidywanie - Handicap azjatycki (-1,5) dla Unii. U bukmachera Mostbet taki wynik jest oferowany ze współczynnikiem 2,09.

„Unia” nie gra jasnego ofensywnego futbolu, starając się jak najostrożniej działać w obronie. Dziś na pewno pojedynek odbędzie się według tego scenariusza, „żelazni” nie będą się śpieszyć i pędzić do ataku od pierwszych minut. Malmö zresztą nie odważy się grać w otwartą piłkę, więc nie warto liczyć na ekstrawagancję bramkową.

Nasz drugi zakład będzie poniżej 2,5 gola. Taki zakład w Mostbecie można postawić za 2.10.

Komentarz 0