Brooklyn kontra Sacramento. Prognoza meczu NBA

Brooklyn pokonał Detroit w poprzednim meczu sezonu zasadniczego NBA. Czy Nets uda się odnieść sukces w spotkaniu z Sacramento 8 kwietnia i jakie zakłady powinni wybrać?

Nasze prognozy i analizy ekspertów dotyczące meczu Brooklyn vs Sacramento

Brooklynie

Brooklyn przegrał dwa ostatnie z czterech meczów. 7 kwietnia drużyna Kevina Olliego pokonała Detroit wynikiem 113:103. Największy wkład w zwycięstwo miał Cameron Thomas, który zdobył 32 punkty, miał sześć zbiórek i pięć asyst. Dennis Schroeder zdobył 24 punkty, a Noah Clowney 17.

Nets (31 zwycięstw i 47 porażek) zajmują 11. miejsce w tabeli Konferencji Wschodniej. Rozgrywający mecz Ben Simmons nadal przebywa w szpitalu drużyny.

Sacramento

Sacramento przegrało dwa ostatnie z czterech meczów. 6 kwietnia drużyna Mike'a Browna przegrała z Bostonem 100:101. De'Aaron Fox prowadził przegrywającą drużynę z 40 punktami. Domantas Sabonis (16 punktów, 16 zbiórek, 6 asyst) i Keegan Murray zanotowali double-double.

Kings (44 zwycięstwa i 33 porażki) zajmują dziewiąte miejsce na Zachodzie. „Sacramento” wraz ze swoim personelem bojowym udał się do Nowego Jorku.

Brooklyn kontra Sacramento

Fakty na temat meczu Brooklyn vs Sacramento

  • Suma punktów „Brooklyn” to ponad 106,5 – Nets średnio 111,8 punktów na mecz;
  • Suma punktów „Sacramento” to ponad 120,5 – średnia dla Kings to 116,8 punktów na mecz.

Przewidywanie sumy gier

Eksperci bukmacherzy uważają Sacramento za zdecydowanego faworyta nadchodzącego meczu. Wszystko jest właśnie takie. Brooklyn dzień wcześniej dowiedział się, że stracili ostatnią szansę na dostanie się do fazy play-in. Kings muszą poprawić swoje statystyki, aby zapewnić sobie miejsce w play-offach. Zespół z Kalifornii będzie musiał odnieść przekonujące zwycięstwo na szosie.

Nasz typ to zwycięstwo Sacramento z handicapem (-5,5) punktów, biorąc pod uwagę dogrywkę na poziomie 1,70 w Mostbet.

Bezpośrednie mecze pomiędzy Brooklynem a Sacramento z reguły okazują się dość produktywne. W dwóch ostatnich meczach z trzech udało się przekroczyć granicę 240 punktów. Tym razem zespoły nie mają przesłanek, aby zwracać większą uwagę na obronę. Mecz powinien być produktywny. 

Nasza prognoza to łącznie ponad 225,5 punktu, po uwzględnieniu dogrywki na 2,35.

W zeszłym sezonie Fox rozegrał 73 mecze w sezonie zasadniczym i zdobywał średnio 25 punktów. Pod tym względem jego wskaźnik jest nieco wyższy - 26,6. 26-letni rozgrywający swoją grą pokazuje, że potrafi utrzymać przyzwoity poziom zdobywanych punktów. De'Aaron będzie musiał wykazać się umiejętnościami snajperskimi w meczu z Brooklynem.

Nasza prognoza: suma punktów Foxa to ponad 27,5, biorąc pod uwagę dogrywkę na poziomie 1,87.

Komentarz 0