Alba kontra Real Madryt. Prognoza na mecz Euroligi

W meczu Euroligi, który odbędzie się 19 marca, zmierzą się Alba Berlin i Real Madryt. Czy Niemcom uda się narzucić walkę gościom z Hiszpanii? Zakłady i prognozy na mecz odpowiedzą na pytanie.

Nasze prognozy i analizy ekspertów dotyczące meczu Alba vs Real Madryt

Alba

„Alba” to główny outsider tego sezonu Euroligi. Zespół ma na swoim koncie zaledwie pięć zwycięstw w 29 meczach i zajmuje ostatnie miejsce w tabeli. Berliński klub może jedynie liczyć na wyprzedzenie ASVEL-u, który zajmuje 17. miejsce i ma dwa zwycięstwa nad gospodarzami. Najprawdopodobniej nie uda się nawet opuścić ostatniego miejsca, gdyż ostatnie zwycięstwo zespół odniósł 25 stycznia, pokonując Crvenę Zvezdę (89:80).

Real Madryt

Real Madryt znajduje się na drugim końcu ligowej tabeli. Klub z Madrytu zajmuje pierwsze miejsce w Eurolidze i ma trzy zwycięstwa nad Barceloną. Zespół wygląda na bardzo pewnego siebie, pomimo niedawnych porażek z Panathinaikosem (86:97) i Fenerbahce (79:89). Dwie porażki z rzędu oczywiście niepokoiły, ale w ostatnim meczu udało im się pokonać Virtusa na wyjeździe wynikiem 89:74.

Alba kontra Real Madryt

Fakty dotyczące meczu Alba vs Real Madryt

  • Łączny wynik Realu Madryt powyżej 88,5 punktów — ten zakład został rozegrany w 3 z ostatnich 5 meczów Realu Madryt;
  • Całkowita liczba zbiórek Hezonji przekracza 3,5, a Hezonja średnio 4,3 zbiórki na mecz.

Przewidywanie sumy gier

Jest mało prawdopodobne, aby Alba miała motywację na pozostałe mecze sezonu zasadniczego. W ostatnich meczach zespół całkowicie się rozpadł i nie jest w stanie narzucić rywalizacji nawet na własnym parkiecie. Lider Euroligi nie będzie miał dziś w tym meczu żadnych problemów. 

Nasza prognoza to handicap (-11,5) punktów dla Realu Madryt za 1,90 w Mostbet.

Real jest doskonały w ataku; niewielu osobom udaje się skutecznie obronić przed madryckim klubem. Nadchodzący mecz z outsiderem z pewnością będzie produktywny. 

Prognoza: łącznie ponad 168,5 pkt. W Mostbet taki zakład można postawić za 1,94.

Mario Hezonja jest jednym z głównych zawodników ataku Realu Madryt. Chorwacki napastnik zdobywa średnio 13 punktów na mecz i jest mało prawdopodobne, że tym razem zagra znacznie gorzej. 

Prognoza - Mario Hezonja powyżej 11,5 punktu. Mostbet oferuje kurs 1,80.

Komentarz 0