Walka Vicente Luque z Joaquinem Buckleyem. Przewidywanie walki

Zawodnik Absolute Fighting Championship w kategorii półśredniej Vicente Luque spotka się z Joaquinem Buckleyem. Czy Brazylijczykowi uda się odnieść sukces w walce UFC na ESPN 54 31 marca w New Jersey i jakie zakłady powinien wybrać?

Nasze prognozy i analizy ekspertów dotyczące meczu Vicente Luque vs Joaquin Buckley

Vincente Luque

Vicente Luque zajmuje 11. miejsce w ligowym rankingu. Zanim Dana White dołączył do ligi w grudniu 2015 roku, Brazylijczyk grał w lokalnych awansach, ale nie odnosił wielkich zwycięstw. Cichy Zabójca przegrał dwa ostatnie z trzech meczów. W sierpniu 2023 roku pokonał swojego rodaka Rafaela dos Anjosa (jednomyślna decyzja). Wcześniej jednak przegrał z Amerykanami Geoffem Nealem (nokaut) i Belalem Muhammadem (jednomyślność).

32-letni Luque ma na swoim koncie 22 zwycięstwa (11 przez nokaut, 3 przez decyzję, 8 przez poddanie) i dziewięć porażek. Vicente to czarny pas w brazylijskim jiu-jitsu.

Walka Vicente Luque z Joaquinem Buckleyem

Joaquina Buckleya

Joaquin Buckley startował wcześniej w Bellatorze i Legacy Fighting Alliance, ale nigdy nie został tam mistrzem. Dołączył do UFC w sierpniu 2020 roku. W najsilniejszych na świecie mistrzostwach mieszanych sztuk walki Amerykanin występuje z różnym powodzeniem. New Mansa wygrał dwie ostatnie walki z rzędu. W maju 2023 roku pokonał Portugalczyka Andre Fialho (nokaut techniczny), a następnie Amerykanina Alexa Morono (jednomyślność).

29-letni Buckley ma na swoim koncie 17 zwycięstw (12 przez nokaut, 5 przez decyzję) i sześć porażek.

Fakty dotyczące meczu Vicente Luque i Joaquina Buckleya

  • Zwycięstwo Luki przez nokaut – Luque ma na koncie 11 zwycięstw przez nokaut.

Przewidywanie walki

Analitykom bukmacherów trudno było wskazać jednoznacznego faworyta nadchodzącego meczu. Wszystko jest właśnie takie. Obaj wojownicy mają w przybliżeniu równą siłę i prawie identyczne dane antropometryczne. W tej sytuacji warto zdać się na doświadczenie. Po trudnym zwycięstwie w ostatnim meczu Luque jest w stanie wykorzystać swój sukces w walce z niezbyt groźnym przeciwnikiem.

Nasz typ to zwycięstwo Luki za 1,88 w Mostbet.

Komentarz 0