Nursulton Ruziboev kontra Cedric Dumas. Przewidywanie walki

Zawodnik Absolute Fighting Championship w kategorii średniej Nursulton Ruziboev spotka się z Cedriciem Dumasem. Czy zawodnik z Uzbekistanu będzie w stanie wygrać walkę UFC on ESPN 54 w New Jersey 31 marca i jakie zakłady powinien wybrać?

Nasze prognozy i analizy ekspertów dotyczące meczu Nursulton Ruziboev vs Cedric Dumas

Nursultona Ruzibojewa

Nursulton Ruziboev to mistrz Open Fighting Championship, posiadacz pasa WEF GLOBAL, mistrz Uzbekistanu w jiu-jitsu, zwycięzca mistrzostw kraju w grapplingu oraz mistrz Azji w MMA. Black wygrał swoje ostatnie dziewięć walk z rzędu. W lipcu 2023 roku pokonał Brazylijczyka Bruno Ferreirę (nokaut), a wcześniej Białorusina Pawła Masalskiego (poddanie).

30-letni Ruziboev ma na swoim koncie 33 zwycięstwa (13 przez nokaut, jedno przez decyzję, 19 przez poddanie) i osiem porażek. Nursulton stoczy dopiero swoją drugą walkę w UFC.

Nursulton Ruziboev kontra Cedric Dumas

Cedrika Dumasa

Cedric Dumas przed podpisaniem kontraktu z ligą Dana White'a w marcu 2023 roku występował w amerykańskich promocjach iKON Fighting Championship i American Kombat Alliance, ale nie odniósł wielkich zwycięstw. Dwie ostatnie walki wygrał. Najpierw został pokonany Amerykanin Cody Brundage (jednomyślnie), a następnie Abu Azeitar z Maroka (jednomyślnie).

28-letni Dumas ma na swoim koncie dziewięć zwycięstw (cztery przez nokaut, trzy przez decyzję, dwa przez poddanie) i dwie porażki.

Fakty o meczu Nursultona Ruziboeva i Cedrica Dumasa

  • Zwycięstwo Ruziboeva przez nokaut - Ruziboev ma 13 zwycięstw przez nokaut.

Przewidywanie walki

Ruziboev podchodzi do nadchodzącej walki jako zdecydowany faworyt. Zdaniem ekspertów bukmacherskich Dumas nie będzie miał praktycznie żadnych szans na sukces. Warto się z nimi zgodzić. Zawodnik z Uzbekistanu jest bez wątpienia wyraźnie silniejszy od Amerykanina. I zna smak mistrzowskich zwycięstw. Nursulton powinien bez problemu poradzić sobie z przeciwnikiem. Co więcej, walka nie będzie toczyć się na całym dystansie.

Nasza prognoza to wczesne zwycięstwo Ruziboeva w 2.02 na Mostbet.

Komentarz 0