Aurora Gaming kontra Team Falcons. Prognoza na mecz DreamLeague Sezon 22

Aurora Gaming i Team Falcons zmierzą się ze sobą 6 marca w ramach kolejnego dnia meczowego drugiej fazy grupowej DreamLeague Season 22. Przygotowaliśmy aktualną prognozę tej konfrontacji, w której zebraliśmy jej główne cechy oraz wzory.

Nasze przewidywania i analizy ekspertów dotyczące meczu Aurora Gaming vs Team Falcons

Aurora Gaming

Aurora Gaming zajęła ostatnie miejsce w tabeli drugiej fazy grupowej. Zespół w dalszym ciągu prezentuje niezbyt ekspresyjną grę i popełnia zbyt wiele błędów. Warto zaznaczyć, że szanse na dostanie się do kolejnego etapu konkursu szybko zbliżają się do zera, a eksperymenty z draftami stają się zbyt powszechne. Warto zauważyć, że „Aurora” stale zaczęła rekrutować postacie, które nie były najbardziej charakterystyczne.

Aurora Gaming kontra Team Falcons

Team Falcons

Team Falcons drugą fazę grupową zawodów prowadzi niemal bezbłędnie, zupełnie spokojnie rozwalając przeciwników. Udało mi się dołożyć pięć zwycięstw z rzędu i wszystkie z czystym kontem. Poprzedniego dnia gamingowego drużyna rozbiła Xtreme Gaming (2:0), nie pozostawiając szans przeciwnikowi. Sokoły kontynuują drogę po drugi tytuł z rzędu i są w niemal idealnej kondycji.

Fakty dotyczące meczu Aurora Gaming vs Team Falcons

  • Prawidłowy wynik – 0:2 – takim wynikiem kończyło się pięć ostatnich meczów Team Falcons.

Przewidywanie sumy gier

Aurora Gaming w dalszym ciągu prezentuje słabą grę i popełnia zbyt wiele błędów. Można odnieść wrażenie, że gracze esportowi już się poddali i są w złym stanie emocjonalnym. Team Falcons nabrał ogromnego impetu i wygląda świetnie, odnosząc same zwycięstwa i robiąc to niemal bezbłędnie.

Wierzymy, że faworyt będzie w tej walce silniejszy. Zakład – zwycięstwo Team Falcons z wynikiem 2:0 na mapach. W Mostbet możesz postawić zakład po kursie 1,68.

Komentarz 0