OG kontra Team Spirit. Prognoza na mecz DreamLeague Sezon 22

OG i Team Spirit zmierzą się 7 marca w ramach ostatniego dnia rozgrywek drugiej fazy grupowej 22. sezonu DreamLeague. Przygotowaliśmy aktualne prognozy na tę konfrontację, w których zebraliśmy najlepsze opcje zakładów.

Nasze przewidywania i analizy ekspertów dotyczące meczu OG vs Team Spirit

OG

OG zajmuje czwarte miejsce w tabeli drugiej fazy grupowej. A Twoje miejsce w play-offach ze statystyką 3-3 będzie trzeba dosłownie bronić w konfrontacji z aktualnym zwycięzcą The International. Zespół był w stanie rozwiązać prawie wszystkie pytania, jednak w ramach poprzedniego dnia meczowego nie wyglądało to szczególnie przekonująco. Doprowadziło to do rozczarowującej porażki z Gaimin Gladiators z wynikiem 1:2, która mogła okazać się śmiertelna. Warto odnotować, że zespołowi dosłownie zawiodła trzecia mapa; praktycznie nic się na nim nie działo.

OG kontra Team Spirit

Team Spirit

Wydawało się, że Team Spirit jest zagrożony bardzo szybkim opuszczeniem obecnych zawodów, ale e-sportowcy wykonali dobrą robotę, naprawiając swoje błędy w bardzo odpowiednim czasie i teraz mają doskonałą szansę na dostanie się do play-offów. Zespół naprawił sytuację i ma bilans 3-3; konieczne jest wygranie ostatniego meczu rundy. A w ramach poprzedniego dnia gamingowego udało nam się wygrać zasadniczą konfrontację z BetBoom Team (2:1), wykazując się charakterem i wolą walki. Zespół oddał kartę startową, ale potem był w stanie całkowicie odwrócić sytuację.

Fakty dotyczące ducha zespołu OG i ducha zespołu

  • Prawidłowy wynik – 1:2 – dwa z pięciu ostatnich meczów Team Spirit zakończyły się takim wynikiem.

Przewidywanie sumy gier

OG rozpoczął drugą fazę grupową całkiem dobrze, ale popełnił wiele błędów. Co więcej, niektóre z nich są prawie całkowicie powiązane z niezbyt wysokiej jakości przeciągami. Team Spirit poprawił się i stopniowo wychodzi z piwnicy, coraz bliżej wejścia do play-offów. Aby jednak rozwiązać ten problem, konieczne jest zwycięstwo w ostatnim dniu gry na danym etapie.

Wierzymy, że przedstawiciel WNP będzie w tej walce silniejszy. Zakład jest zwycięstwem Team Spirit. W Mostbet możesz postawić zakład po kursie 1,62.

Komentarz 0