Team Spirit kontra Gaimin Gladiators. Prognoza na mecz DreamLeague Sezon 22

Team Spirit i Gaimin Gladiators spotkają się 4 marca w ramach kolejnego dnia gamingowego 22. sezonu DreamLeague. Przygotowaliśmy aktualną prognozę na tę konfrontację, w której zebraliśmy najlepsze opcje zakładów.

Nasze przewidywania i analizy ekspertów dotyczące meczu Team Spirit vs Gaimin Gladiators

Team Spirit

Team Spirit w dalszym ciągu zawodzi w drugiej fazie grupowej rozgrywek. Zespół zajmuje dopiero piąte miejsce w tabeli, z bilansem 1-2 i szczerze mówiąc, nie wygląda najlepiej. Jedyne zwycięstwo odniosłem w konfrontacji z Aurorą (2:1), ale i tam musiałem dać z siebie dużo sił i emocji. A pojedynki z Xtreme Gaming (1:2) i Team Falcons (0:2) zakończyły się porażką. Zespół doskonale rozumie, że dalsze niewypały mogą być śmiertelne, dlatego teraz zostaną zastosowane tylko najlepsze taktyki i strategie.

Team Spirit kontra Gaimin Gladiators

Gaimin Gladiatorzy

Gaimin Gladiatorzy są szczerze słabi przez cały turniej. Do drugiej fazy grupowej dotarła dopiero po trudnych powtórkach, a obecnie ma bilans 1-2 i zajmuje czwarte miejsce w tabeli. Zespół pokonał jedynie Aurorę (2:0) i nie odczuł żadnych szczególnych trudności w konfrontacji z obcym. Ale jednocześnie cybersportowcy zdołali odnieść dwie porażki. Wykonawcy nie poradzili sobie z Team Falcons (0:2) i Shopify Rebellion (1:2), a szczególnie sensację wywołał drugi niewypał.

Fakty dotyczące ducha zespołu i Gaimin Gladiators

  • Prawidłowy wynik – 2:0 – dwa z trzech ostatnich pojedynków bezpośrednich zakończyły się suchym zwycięstwem Team Spirit.

Przewidywanie sumy gier

Team Spirit znalazł się w zawieszeniu po dwóch porażkach. Każdy nowy niewypał ma ogromny wpływ na ostateczne szanse na dostanie się do play-offów rozgrywek. Gaimin Gladiators nie jest w najlepszej formie i popełnia zbyt wiele błędów. Jak na razie jedyne zwycięstwo w drugiej fazie grupowej odniosło po walce z oczywistym outsiderem.

Wierzymy, że Duchy będą silniejsze w tej bitwie. Zakład jest zwycięstwem Team Spirit. W Mostbet możesz postawić zakład po kursie 1,79.

Komentarz 0