OG kontra Team Falcons. Prognoza na mecz DreamLeague Sezon 22

OG i Team Falcons zmierzą się 2 marca w ramach drugiej fazy grupowej 22. sezonu DreamLeague. Przygotowaliśmy aktualną prognozę tej konfrontacji, w której zebraliśmy jej główne cechy i schematy.

Nasze przewidywania i analizy ekspertów dotyczące meczu OG vs Team Falcons

OG

OG w dalszym ciągu udowadnia wszystkim, że nowy skład jest w stanie walczyć na równych zasadach z czołowymi przeciwnikami. Jednak w drugiej fazie grupowej zespół nadal zaczął od porażki. Przegrała z BetBoom Team wynikiem 1:2, choć stawiała bardzo dobry opór. Gracze e-sportu dodali kartę startową do swojej kolekcji, ale nie potrafili wykazać się „instynktem zabójcy”. W rezultacie przeciwnik odwrócił sytuację i wysłał Victorię do swojej skarbonki. Mogłoby to jednak zdecydowanie uderzyć w wiarę Europejczyków we własne możliwości.

OG kontra Team Falcons

Team Falcons

Team Falcons wyraźnie pokazuje, że jest obecnie jedną z najlepszych drużyn na świecie. Sportowcy e-sportowi stale zyskują na popularności i wyglądają po prostu niesamowicie. Na początku drugiej fazy grupowej przeszli bardzo poważną próbę sił. Zespół zmierzył się z Gaimin Gladiators, czołową drużyną poprzedniego sezonu. I udało nam się pokonać przeciwnika wynikiem 2:0, nie zostawiając mu żadnych szans. Dlatego Sokoły dołożą teraz wszelkich starań, aby wykorzystać ten sukces.

Fakty o meczu OG vs Team Falcons

  • Prawidłowy wynik – 0:2 – takim wynikiem zakończyły się trzy z ostatnich sześciu meczów Team Falcons.

Przewidywanie sumy gier

OG w dalszym ciągu demonstruje bardzo przyzwoitą grę. Gracze e-sportowi prawie nie zauważyli niedawnej zmiany w składzie i pokazują Dota wysokiej jakości. Team Falcons w dalszym ciągu radzi sobie po prostu świetnie i niemal doskonale czuje obecną metę. A zwycięstwo na niedawnym BetBoom Dacha Dubai 2024 dodało mi wiary we własne możliwości.

Wierzymy, że w tej konfrontacji to faworyt będzie silniejszy i z wygodną przewagą. Zakład – zwycięstwo Team Falcons z wynikiem 2:0 na mapach. W Mostbet możesz postawić zakład po kursie 2,44.

Komentarz 0