Aurora Gaming kontra OG. Prognoza na mecz DreamLeague Sezon 22

Aurora Gaming i OG zmierzą się 5 marca w ramach drugiej fazy grupowej 22. sezonu DreamLeague. Przygotowaliśmy aktualny prognozę na tę konfrontację, w której zebraliśmy najlepsze opcje zakładów.

Nasze przewidywania i analizy ekspertów dotyczące meczu Aurora Gaming vs OG

Aurora Gaming

Aurora Gaming zajmuje ostatnie miejsce w tabeli. Zespół jest w bardzo złym stanie emocjonalnym i w drugiej fazie grupowej przegrał wszystkie cztery mecze. Gracze esportowi nie byli w stanie poradzić sobie z Xtreme Gaming (1:2) ostatniego dnia gamingu. Ale nawet tam drużynie udało się odzyskać jedną mapę tylko dlatego, że przeciwnik popełnił zbyt wiele błędów. Można odnieść wrażenie, że spadek zespołu z ligi jest tylko kwestią czasu i poprawy sytuacji nie będzie już możliwe.

Aurora Gaming kontra OG

OG

OG nadal nie pokazuje najpewniejszej gry, więc zespół znajduje się na dole rankingów. Gracze e-sportowi starają się eksperymentować z draftami, stosując raczej niekonwencjonalne taktyki i strategie. Ale jednocześnie wykonawcy są po prostu zobowiązani do maksymalnego wykorzystania w najbardziej kluczowym momencie, ponieważ każda kolejna przerwa w zapłonie może być śmiertelna. Najprawdopodobniej po raz kolejny główny nacisk zostanie położony na interakcję doświadczonego tandemu wspierającego.

Aurora Gaming vs OG Fakty

  • Prawidłowy wynik – 0:2 – takim wynikiem zakończyły się dwa z czterech ostatnich meczów Aurora Gaming.

Przewidywanie sumy gier

Aurora Gaming całkowicie zawodzi obecną konkurencję i jest w bardzo złym stanie emocjonalnym. Po czterech porażkach z rzędu przełamanie złej passy będzie niezwykle trudne. OG narzuca godny opór absolutnie wszystkim przeciwnikom. Skład wreszcie zaczyna się układać i wygląda coraz ciekawiej.

Wierzymy, że drużyna z Europy wygra tę bitwę. Zakład to zwycięstwo OG. W Mostbet możesz postawić zakład po kursie 1,81

Komentarz 0