Team Vitality kontra ENCE. Prognoza na mecz PGL Major Kopenhaga 2024: European RMR B

Team Vitality i ENCE spotkają się 21 lutego w ramach trzeciego dnia gamingowego PGL Major Copenhagen 2024: European RMR B. Przygotowaliśmy aktualne prognozy na tę konfrontację, w których zebraliśmy jej główne cechy i schematy.

Nasze przewidywania i analizy ekspertów dotyczące meczu Team Vitality vs ENCE

Team Vitality

Team Vitality rozpoczął bieżący turniej niemalże standardowo i konsekwentnie pokonywał GamerLegion (13:2) na Nuke oraz Heroic (13:3) na Overpass. Nie udało się jednak szybko przedostać się przez fazę play-off rozgrywek. Zespół zmierzył się z Cloud9 i rewelacyjnie przegrał na mapach z wynikiem 1:2. Udało nam się pokonać przeciwnika na Inferno (13:8), ale Overpass (8:13) i Anubis (5:13) poniosły porażkę. Teraz wykonawcy Vitality są już zdecydowanie wściekli, więc postarają się zagrać niemal bezbłędnie.

Team Vitality kontra ENCE

ENCE

ENCE rozpoczęła bieżący turniej, szczerze mówiąc, źle i przegrała z Team Spirit wynikiem 0:13 na Overpass. To prawda, że potem udało im się zdobyć dwa zwycięstwa z rzędu, ale zespół pokonał nie najsilniejszych przeciwników. Najpierw udało nam się zniszczyć Orły Gildii (13:6) na Anubisie. Zespół wykorzystał fakt, że przeciwnik po prostu został za obroną. A potem z wielkim trudem udało nam się pokonać GamerLegion (16:14) na Nuke; musieliśmy grać w napięciu dogrywki.

Fakty dotyczące Team Vitality i ENCE

  • Dokładny wynik – 2:0 – Sześć z ostatnich 14 meczów Team Vitality zakończyło się takim wynikiem.

Przewidywanie sumy gier

Team Vitality pozostaje jedną z najlepszych drużyn na świecie, starającą się wykazać optymalną grą. A ostatnia przerwa w zapłonie powinna tylko zirytować wykonawców, którzy będą starali się tego więcej nie powtórzyć. ENCE nie radzi sobie najlepiej z bieżącymi losowaniami, choć ma dobre statystyki. Jednak przeciwko silnemu przeciwnikowi niezwykle trudno będzie osiągnąć optymalny wynik.

Wierzymy, że w tej konfrontacji faworyt pokona outsidera. Zakład – Team Vitality wygrywa z wynikiem 2:0 na mapach. W Mostbet możesz postawić zakład po kursie 1,99.

Komentarz 0