Astralis kontra Heroic. Prognoza na mecz PGL Major Kopenhaga 2024: European RMR B

Astralis i Heroic spotkają się 20 lutego w ramach kolejnego dnia gamingowego PGL Major Copenhagen 2024: European RMR B. Przygotowaliśmy aktualną prognozę na tę konfrontację, w której zebraliśmy najlepsze opcje zakładów.

Nasze przewidywania i analizy ekspertów dotyczące meczu Astralis vs Heroic

Astralis

Astralis w dalszym ciągu demonstruje wysoką jakość gry. W pierwszej rundzie obecnego turnieju okazał się silniejszy niż Nexus Gaming z wynikiem 13:5 na Ancient i nie napotkał żadnych szczególnych problemów. To prawda, że już w drugiej rundzie musiałem przejść ciężką próbę sił. Ale nawet przeciwko Team Spirit (11:13) na Vertigo udało nam się pokazać bardzo dobrze. Zespół miał doskonałe szanse na dojście do dogrywki, jednak w decydującej rundzie zabrakło trochę celności strzałów. A teraz „Astralis” musi przeprowadzić wysokiej jakości pracę nad błędami.

Astralis kontra Heroic

Heroic

Heroic nie wygląda na szczególnie pewnego siebie po zmianie składu. Dlatego podczas obecnego rajdu zespół jest w bardzo dobrej sytuacji. Zaczęła od zwycięstwa nad Preasy Esport (13:9) na Ancient, ale nawet w serii z wyraźnym outsiderem musiała doświadczyć dość poważnych trudności. A potem zespół przegrał z Team Vitality (3:13) na Overpass praktycznie bez szans, totalna porażka. Dlatego teraz zespołowi będzie bardzo trudno szybko dojść do siebie po niewypałach.

Astralis kontra bohaterskie fakty

  • Prawidłowy wynik – 1:0 – Astralis wygrało pięć z ostatnich 10 meczów.

Przewidywanie sumy gier

Astralis prezentuje bardzo przekonującą i wysokiej jakości grę, świetnie wykorzystując swoje mocne strony. Jednak w obecnym turnieju miałem pecha i wystarczająco szybko trafiłem do jednego z głównych faworytów. Heroic po zmianach w składzie nie jest szczególnie stabilny.

Wierzymy, że 14. miejsce w światowym rankingu będzie silniejsze w tej konfrontacji. Zakład jest zwycięstwem Astralis. W Mostbet możesz postawić zakład po kursie 1,64.

Komentarz 0