Apeks kontra OG. Prognoza na mecz PGL Major Kopenhaga 2024: European RMR B

Apeks i OG zmierzą się 19 lutego w ramach pierwszego dnia rozgrywek w turnieju PGL Major Copenhagen 2024: European RMR B. Przygotowaliśmy aktualną prognozę tej konfrontacji, w której zebraliśmy najlepsze opcje zakładów.

Nasze przewidywania i analizy ekspertów dotyczące Apeks vs OG

Apeks

Apeks zajmuje 18. miejsce w światowych rankingach CQ i szybko się poprawia. Wskaźnik zwycięstw drużyny na ostatnie 30 meczów wynosi 60%, co jest wynikiem bardzo przyzwoitym. Warto odnotować, że dużym przełomem dla Apexu było przejście na nową wersję gry. Odświeżeni gracze eSportu znacznie poprawili swoje statystyki. Co prawda początkowo działali osobno, opierając się bardziej na indywidualnych umiejętnościach, ale ostatnio wykonawcy zaczęli doskonale ze sobą współdziałać.

Apeks kontra OG

OG

OG zajmuje 47. miejsce w światowych rankingach CQ. Wskaźnik zwycięstw w ostatnich 30 meczach wynosi tylko 43%, gracze nie mogą znaleźć stabilności i pewności siebie. Zespół przegrał dwa mecze z rzędu i jest w bardzo złym stanie emocjonalnym. Warto zauważyć, że poszczególni wykonawcy w tym międzynarodowym składzie wyglądają dość potężnie pod względem statystycznym. Brakuje im jednak ogólnej interakcji, a na dużych turniejach to wszystko ma zbyt duży wpływ.

Fakty Apeks vs OG

  • Dokładny wynik – 1:0 – Apeks wygrał pięć z ostatnich 10 meczów.

Przewidywanie sumy gier

Apeks ostatnio bardzo się poprawił i pokazał to na dużych turniejach. W towarzystwie mocnych przeciwników e-sportowcy wykazali się zarówno odwagą, jak i grą na najwyższym poziomie. OG w dalszym ciągu działa niezwykle niekonsekwentnie. Skład międzynarodowy nie różni się szczególnym wzajemnym zrozumieniem.

Wierzymy, że 18. miejsce w światowym rankingu będzie silniejsze w tej konfrontacji. Zakład jest zwycięstwem Apeks. W Mostbet możesz postawić zakład po kursie 1,64.

Komentarz 0