Mecz Sao Paulo z Bragantino. Prognoza na mecz o mistrzostwo Brazylii

Sao Paulo nigdy w tym roku nie wygrało z Bragantino. Czy uda się tego dokonać 9 listopada w kolejnej rundzie mistrzostw kraju? - dowiesz się w prognozach. Jaki jest najlepszy zakład?

Nasze prognozy i analizy ekspertów dotyczące meczu Sao Paulo vs Bragantino

San Paulo

„Sao Paulo” jest środkowym chłopem mistrzostw Brazylii. Po 31 rozegranych meczach drużyna z dorobkiem 42 punktów zajmuje 10. miejsce w tabeli. Zespół najlepsze mecze rozgrywa na własnym boisku, gdzie nie przegrał od pięciu meczów z rzędu, a cztery z nich udało się wygrać. Zobaczymy, czy uda nam się kontynuować nasze udane występy i po raz kolejny zadowolić fanów zwycięstwem. 

Bragantin

W zeszłym sezonie Bragantino był dopiero 14. w mistrzostwach Brazylii. Obecnie drużyna walczy o mistrzostwo. Teraz jest na trzecim miejscu, tracąc pozycję lidera na rzecz Palmeiras i Botafogo. Goście byli w stanie wygrać cztery z pięciu ostatnich meczów, więc jest duża szansa na zdobycie punktów również w tym spotkaniu. Co więcej, w tym roku graliśmy już dwukrotnie. Jeden mecz udało nam się wygrać, a drugi zakończył się bezbramkowym remisem. 

Mecz Sao Paulo z Bragantino

Fakty na temat meczu Sao Paulo - Bragantino

  • Dokładny wynik 1:2 – goście dwa z czterech ostatnich zwycięstw zdobyli jednym golem;
  • Sao Paulo strzeli bramkę w drugiej połowie – w dwóch z czterech ostatnich meczów zakład został uznany;
  • Bragantino strzeli gola w pierwszej połowie – w czterech z pięciu ostatnich meczów Bragantino strzelił gola przed przerwą.

Przewidywanie sumy gier

Bragantino walczy o przywództwo w mistrzostwach i jest obecnie w solidniejszej formie niż Sao Paulo. Na podstawie wszystkich tych cech dochodzimy do wniosku, że goście osiągną pożądany dla siebie wynik - wygrają i być może poprowadzą tabelę turniejową. 

Nasz typ to zwycięstwo „Bragantino” po kursie 2,75 w Mostbet.

Zawsze ciekawie jest obserwować konfrontację tych drużyn. W trzech z ostatnich pięciu bezpośrednich meczów dwie drużyny zdołały zdobyć bramkę. Wierzymy, że nadchodzące spotkanie również będzie punktowane. 

Przewidujemy, że obaj strzelą gola po kursie 1,89.

Ponieważ spodziewamy się meczu z żaglami na głowie, jest mało prawdopodobne, że będzie on niski. Spodziewamy się wysokich wyników, także na zakrętach. 

Nasza prognoza to w sumie ponad 8,5 zakrętów przy współczynniku 1,72.

Komentarz 0