Graafschap kontra Dordrecht. Prognoza na mecz o mistrzostwo Holandii

W ostatnich trzech bezpośrednich meczach u siebie Grafschap nie przegrał z Dordrechtem. Czy uda się przedłużyć tę serię 27 listopada w kolejnej rundzie mistrzostw kraju?

Nasze prognozy i analizy ekspertów dotyczące meczu Grafschap vs Dordrecht

Grafschap

Grafschap przegrał dwa ostatnie mecze. Jedna porażka miała miejsce w towarzyskim meczu z Bochum (1:2), a w drugim meczu fiasko z Jong Utrecht (0:2). Porażka w ostatniej rundzie zmusiła klub do spadku z czwartego na szóste miejsce w rankingach. Jeśli gospodarze chcą utrzymać się w strefie play-off, należy pilnie przerwać serię nieudanych występów. Zobaczmy, czy im się to uda. 

Dordrecht

Dordrecht ma imponujący bilans wyjazdowy. Zespół nie przegrał na wyjeździe od sześciu meczów z rzędu (trzy zwycięstwa i trzy remisy). Takie wskaźniki znacznie poprawiły pozycję turniejową, ale nadal nie jest możliwe dostanie się do czołowej ósemki, która pozwala rozgrywać mecze o awans do Major League. Jeśli uda im się wygrać nadchodzącą konfrontację, „głowy baranów” osiągną zamierzony cel i przedostaną się do pierwszej ósemki. 

Graafschap kontra Dordrecht

Fakty na temat meczu Grafschap kontra Dordrecht

  • Dokładny wynik 2:1 - tym wynikiem gospodarze wygrali trzy z pięciu ostatnich zwycięskich meczów;
  • Grafschap strzeli bramkę w drugiej połowie – w trzech z pięciu ostatnich meczów zakład został uznany;
  • Dordrecht strzeli bramkę w drugiej połowie – w siedmiu z ostatnich ośmiu meczów Dordrecht strzelił gola w drugich 45 minutach.

Przewidywanie sumy gier

Grafschap wyraźnie chce przerwać passę dwóch porażek z rzędu. Nadchodzący przeciwnik świetnie się do tego nadaje. W marcu tego roku drużyny grały ze sobą i wtedy „super rolnicy” zwyciężyli z wynikiem 4:0. Od tego czasu składy nie uległy większym zmianom, więc nie mamy wątpliwości, że drużyna Jana Vremana odniesie kolejne zwycięstwo. 

Nasz typ to zwycięstwo „Grafschap” po kursie 1,74 w Mostbet.

W dwóch z trzech ostatnich bezpośrednich meczów zarówno jednemu, jak i drugiemu klubowi udało się zdobyć bramkę. Na tej podstawie, a także po sposobie, w jaki drużyny rozgrywały mecze w ostatnim czasie, dochodzimy do wniosku, że gole zdobędą dwie drużyny. Będziemy stawiać na to wydarzenie. 

Przewidujemy, że obaj strzelą gola po kursie 1,55.

Jeśli zespoły zagrają tak, jak tego oczekujemy, będą w stanie pobić wiele wysokich sum, w tym liczbę serwisów z flagi rożnej. 

Nasza prognoza to w sumie ponad 8,5 zakrętów przy współczynniku 1,78.

Komentarz 0