Nowy Jork kontra Phoenix. Prognoza meczu NBA

W ostatnim bezpośrednim pojedynku Nowy Jork pokonał Phoenix. Jak zakończy się spotkanie tych drużyn 27 listopada? Zakłady i prognozy odpowiedzą na to pytanie.

Nasze prognozy i analizy ekspertów dotyczące meczu Nowy Jork vs Phoenix

Nowy Jork

Dwa dni temu Nowy Jork odniósł kolejne zwycięstwo. Tym razem drużyna Toma Thibodeau nie pozostawiła szans Miami u siebie. Pewna gra w defensywie pomogła pokonać Heat z wynikiem 100:98.

Warto dodać, że Nowy Jork uważany jest za jedną z najlepszych domowych drużyn w lidze. Na przykład w tym sezonie Knicks wygrali cztery z sześciu meczów u siebie.

Feniks

Zespół z Arizony rozpoczął swoją podróż przez Wschód od zwycięstwa. Kilka dni temu ekipa Franka Vogela nie pozostawiła szans Memphis (110:89). Było to szóste zwycięstwo z rzędu. Dzięki temu wynikowi Phoenix awansował na trzecie miejsce w zachodnich rankingach.

Dodajmy, że „Sunny” może odbyć spotkanie z „Nowym Jorkiem” bez Duranta. Kevin ma lekką kontuzję. Pod znakiem zapytania stoi także pojawienie się na parkiecie Watanabe i Eubanksa.

Nowy Jork kontra Phoenix

Fakty na temat meczu Nowy Jork vs Phoenix

  • Łączny wynik Nowego Jorku wynosi ponad 111,5 punktów - w 3 z ostatnich 5 meczów zawodnicy tej drużyny zdobyli więcej niż 111 punktów;
  • Łączna liczba zbiórek Randle'a przekracza 9,5, a Julis notuje w tym sezonie średnio 9,9 zbiórek.

Przewidywanie sumy gier

Ewentualna nieobecność Duranta da Nowym Jorku wolną rękę. Jeśli Kevin nadal nie będzie zabierał głosu, Knicks mają ogromną szansę na sukces. Wierzymy, że zespół Thibodeau nie przegapi tej szansy i będzie starał się kontynuować dobrą passę.

Nasz typ to „Nowy Jork” z handicapem (-2,5) punktów przy 1,90 w Mostbet.

Nowy Jork nie jest szybkim zespołem. Najprawdopodobniej konfrontacja z Feniksem okaże się oddolna. Nieobecność Duranta również będzie miała na to wpływ.

Prognoza: łącznie niecałe 222,5 pkt. W Mostbet taki zakład można postawić za 1,74.

Randle nie zdobył więcej niż 21 punktów w swoich ostatnich trzech meczach. Uważamy, że jest mało prawdopodobne, że poradzi sobie lepiej w konfrontacji z Phoenixem.

Prognoza: Julius Randle poniżej 21,5 punktu. Mostbet oferuje kurs 1,85.

Komentarz 0