Sacramento kontra Cleveland. Prognoza meczu NBA

Dzień meczowy zakończy się 14 listopada w NBA konfrontacją pomiędzy Sacramento i Cleveland. Czy Kings wykorzystają wsparcie publiczności? Zakłady i prognozy odpowiedzą na to pytanie.

Nasze prognozy i analizy ekspertów dotyczące meczu Sacramento vs Cleveland

Sacramento

Być może już niedługo na parkiecie pojawi się De'Aaron Fox, jednak teraz jest to mało prawdopodobne. Przywódca „królów” nadal nie wyleczył swojej kontuzji. Jest mało prawdopodobne, aby ryzykowali jego zdrowiem, choć jego obecność na parkiecie jest bardzo konieczna. Bez Foxa Kings wyglądają na niepewnych i często przegrywają.

Jest jednak pewien postęp w działaniach Sacramento. W poprzednim meczu na przykład udało im się pokonać Oklahomę (105:98), a wcześniej Kalifornijczycy w dogrywce wywarli nacisk na Portland (121:118).

Cleveland

Cleveland nie może jeszcze znaleźć stabilizacji i na przemian wygrywa i porażki. W ostatnim meczu podopieczni Bickerstaffa pokonali Golden State (118:110), ale wcześniej przegrali z Oklahomą (110:128).

Na ten moment zespół z Ohio ma na swoim koncie zaledwie cztery zwycięstwa i 11. miejsce na Wschodzie. Przy takim sukcesie trudno liczyć na wejście do strefy play-off.

Sacramento kontra Cleveland

Fakty o meczu Sacramento z Cleveland

  • Łącznie Cleveland zdobył ponad 112,5 punktów – w 4 z 5 ostatnich meczów zawodnicy tej drużyny zdobyli ponad 112 punktów;
  • Całkowita liczba zbiórek Mitchella przekracza 4,5, a Donovan w tym sezonie notuje średnio 5,1 zbiórki.

Przewidywanie sumy gier

Cleveland udowodniło, że potrafi skutecznie działać w konfrontacjach z każdym przeciwnikiem. Jeśli Cavaliers będą w odpowiednim nastroju przed meczem, z pewnością pokonają Kings, zwłaszcza że ci ostatni nadal będą grać bez De'Aarona Foxa. Nawet na własnym boisku gospodarze nie mają największych szans na uzyskanie pożądanego rezultatu.

Nasz typ to zwycięstwo Cleveland, biorąc pod uwagę dogrywkę na poziomie 1,70 na Mostbet.

Jest bardzo prawdopodobne, że to spotkanie nie będzie produktywne. Cleveland uchodzi za powolną drużynę, więc może zatrzymać napastników Sacramento.

Prognoza: łącznie niecałe 225,5 pkt. W Mostbet taki zakład można postawić za 1,70.

Ostatnio Mitchell zaczął skakać gorzej i w dwóch poprzednich meczach nie zdobył nawet 28 punktów. Wątpimy, czy Donovan się teraz przebije.

Prognoza: Donovan Mitchell poniżej 28,5 punktu. Mostbet oferuje kurs 1,85.

Komentarz 0