Milwaukee kontra Nowy Orlean. Prognoza na mecz NBA

30 stycznia New Orleans spróbują przerwać passę siedmiu porażek, ale do tego muszą pokonać Milwaukee. Czy Pelikanom się uda? Zakłady i prognozy na mecz odpowiedzą na pytanie.

Prognozy i analizy naszych ekspertów dotyczące meczu Milwaukee z Nowym Orleanem

Milwaukee

Dwa dni temu "Milwaukee" dał kolejny czarujący mecz. Bucks zdobyli 141 punktów przeciwko Indianie. Najlepszym strzelcem Pacers był Giannis Antetokounmpo. Na koncie Grek 41 punktów, 12 zbiórek i 6 asyst. Dzięki temu udało nam się wygrać z wynikiem 141:131.

Zwycięstwo nad Indianą było trzecim z rzędu dla podopiecznych Mike'a Budenholzera. Wcześniej mieli też do czynienia z Detroit (150:130) i Denver (107:99).

Nowy Orlean

Brandon Ingram wrócił do składu New Orleans, ale na razie jego obecność na parkiecie nie przynosi zespołowi większych korzyści. W swoim ostatnim meczu z Waszyngtonem zdobył 22 punkty, ale Pelicans przegrali 103:113.

Ostatni raz drużyna z Luizjany wygrała 14 stycznia, kiedy pokonała Detroit na wyjeździe. Solidne porażki wysłały Nowy Orlean do piątej linii Konferencji Zachodniej. Wards of Willie Green jest zagrożony wypadnięciem z pierwszej szóstki.

Milwaukee kontra Nowy Orlean

Milwaukee vs Nowy Orlean fakty

  • Suma powyżej 121,5 - The Bucks mają ponad 121 punktów w 3 z ostatnich 5 meczów;
  • Suma asyst Antetokounmpo powyżej 4,5 - Giannis średnio 5 asyst u siebie.

Przewidywanie sum meczowych

Nowy Orlean nie ma innego wyjścia, jak biec przed siebie i szukać szczęścia pod ringiem przeciwnika. W pojedynku z Milwaukee Pelicans mają wszelkie szanse na pokazanie spektakularnej gry. Bucks ostatnio dużo uwagi poświęcają grze w ataku, więc wierzymy, że spotkanie okaże się jazdą. 

Nasza prognoza - suma ponad 232,5 pkt przy kursie 1,82 w Mostbet.

Na początku stycznia Milwaukee pokonało u siebie Nowy Orlean 23 punktami. Niewykluczone, że historia się powtórzy, bo pelikany wciąż grają zbyt niepewnie. Prawdopodobnie nie będzie można oprzeć się „jeleniemu”.

Druga prognoza to Milwaukee z handicapem (-6,5) punktów za 1,65.

Komentarz 0