Flamengo kontra Gremio. Prognoza na mecz Pucharu Brazylii

Flamengo pokonał Gremio w pierwszym meczu, ale to, czy Vultures utrzymają prowadzenie 17 sierpnia, jest przewidywane. Jaki będzie wynik?

Prognozy i analizy naszych ekspertów dotyczące meczu Flamengo z Gremio

Flamengo

Flamengo wciąż daleko do swoich celów na obecny sezon - drużyna Jorge Sampaoliego wyraźnie stawiała na tytuł mistrzowski w mistrzostwach Brazylii, ale jak na razie zajmuje dopiero czwarte miejsce w tabeli. W zeszłym tygodniu Vultures również rewelacyjnie odpadli z Copa Libertadores, nie mogąc pokonać Olympii Paragwaj.

Gremio

Gremio sezon w mistrzostwach Brazylii spędza na bardzo wysokim poziomie. Drużyna Renato Gaucho wyraźnie liczy na miejsce w strefie Copa Libertadores i na razie pewnie radzi sobie ze swoim zadaniem, zajmując trzecie miejsce w tabeli. W Pucharze również udało im się dotrzeć do półfinału, ale porażka 0:2 u siebie z Flamengo pozostawia niewielkie szanse.

Flamengo kontra Gremio

Fakty na temat Flamengo kontra Gremio

  • Dokładny wynik 2:1 - takim wynikiem zakończyły się dwa z sześciu ostatnich meczów Gremio;
  • Flamengo strzeli bramkę w drugiej połowie - Flamengo strzelało bramki w drugiej połowie w każdym z ostatnich dziewięciu meczów u siebie;
  • Gremio strzeli bramkę w pierwszej połowie - w ostatnich dwóch meczach Flamengo stracił bramkę w pierwszej połowie.

Przewidywanie sum meczowych

Wynik pierwszego meczu nie pozostawia Gremio innego wyboru, jak otworzyć się i iść do przodu z wielką siłą od pierwszych minut. Ostatnio Flamengo regularnie tracił bramkę i jest mało prawdopodobne, aby dzisiaj pozostał suchy. Jednak Vultures są tradycyjnie silne u siebie i nie utrzymają przewagi - wymiana bramek jest prawie nieunikniona.

Wierzymy, że w meczu padną bramki. Prognoza: obie drużyny strzelą gola. W Mostbet taki wynik oferowany jest ze współczynnikiem 1,85.

Flamengo u siebie w tym sezonie poniosło tylko jedną porażkę we wszystkich rozgrywkach i to pod koniec kwietnia. W pierwszym meczu Vultures pokazały, że dziś Gremio jest silniejsze pod każdym względem - gospodarze raczej nie stracą biletu do finału i jest duże prawdopodobieństwo, że wygrają także w rewanżu.

Stawką jest zwycięstwo Flamengo. W bukmacherce taki wynik oferowany jest ze współczynnikiem 1,69.

Oczywiście Gremio będzie ryzykował i dużo czasu spędzał u bram gospodarzy. Jednocześnie Flamengo też nie będzie bronił u siebie, powinno być dużo rzutów rożnych.

Zakład - łącznie ponad 9,5 rzutów rożnych. Taki zakład u bukmachera oferowany jest za 1,80.

Komentarz 0