Belgia kontra Serbia. Prognoza na mecz EuroBasket

W zeszłym roku Belgia dwukrotnie pokonała Serbię. Czego spodziewać się po tych drużynach w pojedynku 22 czerwca? Prognozy i kursy dadzą nam odpowiedź na to pytanie.

Prognozy i analizy naszych ekspertów dotyczące meczu Belgia - Serbia

Belgia

Belgia sprowadziła skład bojowy na EuroBasket. Julie Wanlu, Emma Misseman, Kayre Linkens - potrafią otworzyć każdą obronę. W dużej mierze dzięki potężnej grze tych koszykarzy udało im się wygrać wszystkie mecze w turnieju.

Najtrudniejszy dla Belgii był pojedynek z Włochami, w którym odniesiono zwycięstwo z wynikiem 72:64. W pozostałych meczach podopieczne Rashida Meziana nie pozostawiły szans Czechom (84:41) i Izraelowi (108:59). 

Serbia

Na etapie fazy grupowej Serbia niemile zaskoczyła. W ostatnim meczu podopieczne Mariny Malkovich nieoczekiwanie przegrały z Węgrami (75:81). Ta porażka kosztowała zespół pierwszą linię w grupie. Z tego powodu Bałkany nie otrzymały bezpośredniej przepustki do ćwierćfinału.

W ⅛ finale przeciwnikiem Serbii była drużyna Wielkiej Brytanii. Nawet z takim przeciwnikiem podopieczni Malkovicha mieli pewne problemy. Przeciwnik został pokonany wynikiem 66:60.

Belgia kontra Serbia

Fakty Belgia vs Serbia

  • Belgia łącznie ponad 72,5 punktu – drużyna Meziana zdobyła ponad 72,5 punktu w 3 z ostatnich 4 meczów;
  • Pierwsza kwarta: łącznie ponad 35,5 punktu – 3 z ostatnich 4 meczów Belgii osiągnęły ten wynik.

Przewidywanie sum meczowych

Na EuroBasket obaj przeciwnicy pokazali bardzo produktywną grę. Węgry nie zdobyły mniej niż 72 punkty w ostatnich meczach, a Serbia ma 81 punktów w 2 z 3 meczów. Biorąc pod uwagę te liczby, wierzymy, że bezpośrednie spotkanie okaże się bardzo spektakularne.

Nasza prognoza to ponad 139,5 punktu za 1,73 w Mostbet.

Belgia wygląda na bardzo pewną siebie w turnieju, ale Serbia może stawić poważny opór. Bałkany mają dobry wybór wykonawców. Jest mało prawdopodobne, że opuszczą teren bez oporu.

Typ - Serbia z handicapem (+9,5) punktów. W Mostbet taki zakład można postawić za 1,61.

W Serbii Anderson aktywnie zdobywa punkty, ale ma niewiele asyst. Na przykład w 3 z ostatnich 5 meczów nie wykonała więcej niż trzy asysty. Najprawdopodobniej w konfrontacji z Belgią Yvonne nie wypadnie lepiej.

Predication - Yvonne Anderson: łącznie ponad 3,5 asysty. W Mostbet taki zakład można postawić za 1,77.

Komentarz 0