Almeria kontra Valladolid. Prognoza na mecz Primera

Almeria przegrała dwa z ostatnich trzech meczów. Czy gospodarze zdobędą punkty turniejowe 28 maja w pojedynku z Valladolid? Jakie są optymalne zakłady w grze?

Prognozy i analizy naszych ekspertów dotyczące meczu Almeria vs Valladolid

Almeria

Zarówno Almería, jak i Real Valladolid zakończyły sezon z 81 punktami w drugiej lidze i tym razem sytuacja jest równie napięta, bo tylko jeden punkt dzieli tę parę w walce o przetrwanie. Po niewielkiej, ale nie zaskakującej porażce 0:1 z Realem Sociedad w poprzedniej rundzie, Almería walczy o przetrwanie w przedostatniej rundzie sezonu La Liga.

Dzisiejsze zwycięstwo zapewni drugi sezon w elitarnej lidze i wyrówna najlepszy wynik Almerii w La Liga od sezonu 2009/10. Ale porażka może wysłać ich do strefy spadkowej, w zależności od wyników w innych miejscach. Na 36 kolejek obecnych mistrzostw gospodarze mają na swoim koncie 39 punktów i 15. miejsce.

Dzisiaj poza grą są Touré, Chumi, Świderski, Suarez, Leo Baptisto i Kaiki, który ma kontuzję mięśni.

Valladolid

Valladolid rozpoczyna rundę zaledwie jeden punkt od strefy bezpieczeństwa, ale z ogromną pewnością siebie zdobytą po zakończeniu serii pięciu porażek z oszałamiającym zwycięstwem 3: 1 nad nowym mistrzem Barceloną.

Nawet jeśli drużyna dzisiaj przegra, ich ostatni mecz z Getafe może być ostatnią szansą na przetrwanie dzięki lepszemu bilansowi bezpośrednich starć z drużyną z Madrytu. Na 36 kolejek obecnych mistrzostw Pusely ma na swoim koncie 11 zwycięstw i pięć pokojowych wyników, co odpowiada 38 punktom i 18. miejscu.

El Yamik, Fernandez, Perez, Khongla, Anuar i kontuzjowana bark Amalla nie będą mogli wziąć udziału w tej konfrontacji.

Almeria kontra Valladolid

Almeria vs Valladolid fakty

  • Rzuty rożne: poniżej 9,5 – tak było w 3 z 5 ostatnich meczów Almerii;
  • Gole w obu połowach - tak - w 2 z ostatnich 4 meczów bezpośrednich bramki padły w obu połowach;
  • Dokładny wynik 1:1 - goście nie zremisowali od ośmiu meczów.

Przewidywanie sum meczowych

Wierzymy, że w tym pojedynku obie drużyny są bardzo zmotywowane i zdolne do wyczynu, tym bardziej, że jest szansa na pokonanie przeciwnika o mniej więcej równej sile. Najprawdopodobniej status i wielka chęć trzymania się punktów turniejowych zadowolą przy maksymalnej koncentracji w obronie.

Nasza prognoza to suma poniżej 2,5 gola i stawiamy na to za pomocą linii Mostbet ze współczynnikiem 2,20.

W tej konfrontacji czekamy na jeden z najbardziej niesamowitych wydarzeń. Ponadto chęć przylgnięcia do jakichkolwiek punktów turniejowych może doprowadzić do pokojowego wyniku, który do pewnego stopnia byłby odpowiedni dla wszystkich.

Prognoza to remis. W Mostbet ze współczynnikiem 3,50.

W obu zespołach brakuje technicznych zawodników, co zawodnicy rekompensują mnóstwem fauli i chamstwa. Najprawdopodobniej czeka nas tradycyjnie duża liczba ostrzeżeń.

Prognoza - łącznie ponad pięć żółtych kartek. Bukmacher Mostbet oferuje za tę opcję 1,82.

Komentarz 0