Arsenal kontra Brighton. Prognoza na mecz Pucharu Ligi Angielskiej

Prognozy i zakłady na Arsenal vs Brighton, statystyki, kursy. Arsenal zdominuje Anglię, czy Brighton powstrzyma ich 9 listopada?

Nasze prognozy ekspertów i analizy dotyczące Arsenalu vs Brighton

Arsenał

Arsenal wygląda bardzo mocnie w tym sezonie, ponieważ zajął pierwsze miejsce w grupie Ligi Europy. W krajowych mistrzostwach zespół również prowadzi, bijąc już kilka rekordów. Londyńczycy zdołali wygrać w 11 rundach regularnych mistrzostw na 13, co było dla nich najlepszym startem w historii.

W poprzednim meczu okazało się, że wygrywa - 1:0 ze stolicą Chelsea.

Brighton

Brighton zajmuje dość wysokie szóste miejsce w tabeli z 21 punktami. Drużyna stała się prawdziwą burzą faworytów, ponieważ wszyscy liderzy mieli bardzo trudny czas z Albionem, a wielu z nich nawet straciło punkty. Nawiasem mówiąc, Chelsea została niedawno pokonana wynikiem 4:1.

W poprzednim meczu Mewy odniosły zdecydowane zwycięstwo z Wolverhampton (3:2) na szosie.

Arsenal kontra Brighton

Arsenal kontra Brighton

  • Dokładny wynik 1:0 - Arsenal wygrał dwa ostatnie mecze 1:0;
  • Arsenal nie spudłuje – Arsenal nie poddawał się w trzech meczach;
  • Arsenal w sumie poniżej 1,5 - Arsenal strzelił dziewięć bramek w dziewięciu meczach jeden na jednego.

Przewidywanie sum w grze

Naszym zdaniem w tej parze warto wybrać zwycięstwo gospodarzy, wszak drużyna jest znacznie wyższej klasy. Owszem, goście w tym sezonie są pewni siebie i sprawiają faworytom sporo problemów, ale dzisiejszy Arsenal jest niewzruszony i dominuje nad Anglią, więc raczej nie będą w stanie zajść dalej. 

U siebie Kanonierzy wygrali dziesięć meczów z rzędu, a my czekamy na 11. zwycięstwo.

Nasza prognoza - wygrana Arsenalu za 1,75 w Mostbet.

Zakładamy, że tym razem możliwe jest zagranie niskiej sumy. Brighton jest bardzo niezawodny przeciwko najsilniejszym drużynom w Anglii, więc Arsenalu po prostu nie będzie nawet u siebie. Z kolei „strzelcy” raczej nie zostaną zatrzymani, teraz są w ruchu, więc przestali też przepuszczać.

Całkowitą liczbę piłek poniżej 2,5 bierzemy za 2,00.

Komentarz 0