Dynamo Zagrzeb vs Salzburg. Prognoza na mecz Ligi Mistrzów

Typy i zakłady na Dynamo Zagrzeb vs Salzburg, statystyki, kursy. Dynamo prawie odebrało punkty Salzburgowi tydzień temu, czy 11 października będzie łatwiej u siebie?

Nasze prognozy ekspertów i analizy dotyczące Dynamo Zagrzeb vs Salzburg

Dynamo Zagrzeb

Dynamo Zagrzeb rozrywa wszystkich w krajowych mistrzostwach, ale w europejskich rozgrywkach bardzo trudno na coś liczyć. Jednak drużyna ma trzy punkty dzięki wygranej 1:0 z Chelsea i tylko jeden punkt za strefą play-off. Ponadto w poprzedniej rundzie drużyna omal nie zdobyła punktów z Salzburgiem (0:1).

W regularnych mistrzostwach poprzednie spotkanie zespołu z Zagrzebia zakończyło się zwycięstwem nad Slavenem (4:1).

Salzburg

„Salzburg” nie jest daleko w tyle za najbliższym prześladowcą w mistrzostwach Austrii, ale jest dość pewny siebie i stale uzupełnia skarbonkę. W fazie grupowej Ligi Mistrzów również do tej pory nie było porażek, co pozwala nam zająć pośrednią pierwszą linię w kwartecie.

Wielu przywódców wróciło z ambulatorium. Pomogli wygrać z Altach (3:2) w ostatnim meczu Bundesligi.

Dynamo Zagrzeb vs Salzburg

Dynamo Zagrzeb vs Salzburg fakty

  • Suma rzutów rożnych poniżej 8,5 - wszystkie trzy mecze Salzburga w Lidze Mistrzów to nie więcej niż osiem rzutów rożnych;
  • Zwycięstwo Dynama na żółtych kartkach - w ostatnich dwóch meczach w Lidze Mistrzów Dynamo zdobyło więcej żółtych kartek niż rywale.

Przewidywanie sum w grze

Zakładamy, że w tej konfrontacji przewaga jest po stronie gości. Oczywiście nie należy lekceważyć Chorwatów, są w bardzo dobrej formie. U siebie Dynamo jest w stanie sprawić kłopoty każdemu przeciwnikowi, co udowodniła już walka z Chelsea.

Niemniej jednak różnica w klasie jest nadal odczuwalna. Byki dostały świetną okazję, aby dostać się do play-offów, ale do tego pożądane jest utrzymanie pierwszego miejsca w kwartecie po dzisiejszym spotkaniu.

Nasza prognoza - zwycięstwo "Salzburga" za 2,60 w Mostbet.

Kolejną z naszych prognoz na to spotkanie ze współczynnikiem 3,48 znajdziecie pod linkiem.

Komentarz 0