Benfica kontra Porto. Prognoza na mecz o mistrzostwo Portugalii

Benfica pokonała Porto w Superpucharze na początku sezonu, ale czy Orły będą w stanie powtórzyć swoją dynamikę w mistrzostwach 29 września – odpowiedź nasuwają się przewidywania. Który zakład wybrać?

Nasze prognozy i analizy ekspertów dotyczące meczu Benfica vs Porto

Benfica

Benfica spędza sezon na bardzo wysokim poziomie – Orły rozpoczęły go od zwycięstwa nad Porto w Superpucharze. W mistrzostwach zespół Rogera Schmidta popełnił jak dotąd tylko jeden błąd i z 15 punktami zajmuje drugie miejsce w tabeli, tylko jeden punkt za liderem Sportingiem i drugim Porto.

Porto

„Porto” sezon spędza całkiem nieźle, ale zespół Sergio Conceição z pewnością będzie mógł poprawić swoje występy. Póki co „smoki” zajmują drugie miejsce w tabeli i pod względem dodatkowych wskaźników ustępują liderowi Sportingowi. Porto pokonując w ostatniej rundzie Gila Vicente 2:1, przedłużyło swoją passę meczów bez porażki w mistrzostwach do 12 meczów.

Benfica kontra Porto

Fakty na temat meczu Benfica - Porto

  • Dokładny wynik 2:1 - dwa z czterech ostatnich meczów wyjazdowych Porto zakończyły się takim wynikiem;
  • Benfica strzeli gola w pierwszej połowie – Benfica strzelała gola w pierwszej połowie w swoich ostatnich czterech meczach ligowych;
  • „Porto” zdobędzie bramkę w pierwszej połowie – ten zakład sprawdzał się w trzech ostatnich meczach Porto.

Przewidywanie sumy gier

Benfica od czasu do czasu popełnia błędy, ale ogólnie jest w doskonałej formie i z pewnością postara się dzisiaj wykorzystać jak najwięcej i pokonać swoich przeciwników w tabeli. Orły imponują w ataku, strzelając 16 bramek w sześciu meczach. „Porto” w obronie jest dalekie od doskonałości, ale jednocześnie „smoki” są bardzo skuteczne i z pewnością będą chciały zemścić się za porażkę w Superpucharze.

Wierzymy, że w meczu padną bramki. Prognoza: obaj strzelą gola. W Mostbet ten wynik jest oferowany po kursie 1,75

„Benfica” plasuje się niżej w tabeli od „Porto”, ale pod względem występów „Orły” obiektywnie wyglądają na silniejsze, jaśniejsze i strzeliły znacznie więcej bramek. Poza tym gospodarze mają szerszą i wyższej jakości rezerwę, co z pewnością jest bardzo ważne w tak szalonym reżimie, w jakim znajdują się obie drużyny. Rozsądne jest dawanie pierwszeństwa właścicielom.

Uważamy, że goście nie mają szans. Typ: Benfica wygra. W Mostbet ten wynik jest oferowany po kursie 2,05.

W meczach pomiędzy Benfiką a Porto poziom walki zawsze jest nie do przyjęcia – podczas sierpniowego Superpucharu sędzia pokazał 12 żółtych kartek i jedną czerwoną kartkę. Dziś także warto poczekać na masowe ostrzeżenia.

Zakład – łącznie ponad 6,5 żółtych kartek. Taki zakład w Mostbet oferowany jest za 1,71

Komentarz 0