„Porto” kontra „Vizela”. Prognoza na mecz o mistrzostwo Portugalii

Porto ściga Benfikę i 5 lutego w 19. kolejce zmierzy się z Viselą. Jak zakończy się walka i jakie zakłady wybrać?

Prognozy i analizy naszych ekspertów dotyczące „Porto” vs „Vizela”

"Porto"

Porto nie miało najpewniejszego początku sezonu i pozwoliło Benfice wyjść na prowadzenie. W przededniu meczu 19. kolejki zespół traci do lidera osiem punktów, rozegrawszy jeden mecz mniej.

Po rewelacyjnym remisie z "Casa Pia" (0:0), "Porto" nie pozwalało sobie na niewypały w trzech rundach z rzędu. Udało się pokonać Famalicao (4:1), Guimarães (1:0) i Maritimę (2:0). Warto zauważyć, że drużyna ma najbardziej niezawodną linię obrony w Primeira - tylko 11 straconych bramek.

"Vizela"

Vizela rozgrywa sezon na wysokim poziomie. Skromny zespół zdobył 24 punkty w 18 kolejkach i zajmuje ósme miejsce w tabeli.

W ostatnich rundach Wiesela przeplatał zwycięstwa i porażki. Zespół poniósł więc porażkę na wyjeździe ze Sportingiem (1:2), ale jednocześnie nie pozostawił szans Estorilowi (3:1) na swoim boisku.

„Porto” kontra „Vizela”

Fakty „Porto” kontra „Vizela”.

  • Porto nie straci bramki - w ostatnich czterech meczach we wszystkich rozgrywkach Porto nie przegrało;
  • 1. połowa: Suma powyżej 1,5 — ten zakład został rozegrany w trzech z pięciu poprzednich bezpośrednich konfrontacji;
  • Dokładny wynik 2:0 - z takim wynikiem Porto wygrało w dwóch ostatnich meczach.

Przewidywanie sum meczowych

Gospodarze nie tracą nadziei na dogonienie Benfiki, która wyszła na prowadzenie. Porto nie ma miejsca na błędy. Drużyna dobrze radzi sobie w obronie i jest liderem mistrzostw w niezawodności obrony. Goście będą oczywiście grać z numerem dwa i liczyć na kontrataki. Jednak w konfrontacji z potężnym przeciwnikiem taka taktyka naszym zdaniem nie zadziała. Spodziewamy się, że Porto zagra piąty mecz z rzędu.

Nasza prognoza - Vizela nie zdobędzie gola przy kursie 1,78 w Mostbet.

Porto ma namacalną przewagę klasową. Wiesela to wygodny przeciwnik dla gospodarzy - wszystkie pięć bezpośrednich konfrontacji zakończyli na swoją korzyść. Nie warto dziś czekać na sensację w Dragau.

Drugi zakład to zwycięstwo Porto z handicapem (-1,5) piłki za 1,60.

Komentarz 0