Irlandia kontra Grecja. Typowanie na mecz eliminacyjny Euro 2024

Irlandia przegrała dwa ostatnie mecze. Czy reprezentacji uda się przełamać serię porażek z 13 października w konfrontacji z Grecją? - dowiesz się w prognozach. Na jakie wydarzenie mam się zdecydować, aby obstawiać?

Nasze prognozy i analizy ekspertów dotyczące meczu Irlandia vs Grecja

Irlandia

Wyniki Irlandii w kwalifikacjach do Mistrzostw Europy pozostawiają wiele do życzenia. W ciągu pięciu rozegranych rund drużyna Stephena Kenny’ego przegrała cztery razy i tylko raz świętowała zwycięstwo. W grupie B udaje im się pokonać jedynie Gibraltar, który faktycznie pokonali tylko raz. Jednym słowem kampania kwalifikacyjna okazała się porażką.

Grecja

Grecja walczy o awans do finału Euro 2024. Goście nadchodzącego meczu mają na swoim koncie dziewięć punktów. Tyle samo punktów mają Holendrzy, choć rozegrali o jeden mecz mniej. Jedynymi porażkami greckich piłkarzy były Francja (0:1) i Holandia (0:3). Aby kontynuować walkę o wyjście z grupy, pod żadnym pozorem nie należy tracić punktów w konfrontacji z nadchodzącym przeciwnikiem.

Irlandia kontra Grecja

Irlandia - Grecja fakty

• Dokładny wynik 1:2 - gospodarze nadchodzącego meczu przegrali tym wynikiem dwa z trzech ostatnich meczów;
  • Irlandia zdobędzie bramkę w pierwszej połowie – w dwóch z czterech ostatnich meczów taki zakład był taki;
  • Grecja strzeli bramkę w drugiej połowie – w dwóch z czterech ostatnich meczów greccy gracze strzelali po przerwie.

Przewidywanie sumy gier

Grecja jest wyraźnie obciążona kosztami nadchodzącego meczu, czego nie można powiedzieć o Irlandii, która nie zakwalifikowała się do rozgrywek. Bukmacherzy przedstawiają greckich piłkarzy jako outsiderów. Kategorycznie nie zgadzamy się z tą opinią. Nadchodzący przeciwnik nie jest obecnie w dobrej formie, więc podopieczni Gustavo Poyeta raczej nie stracą punktów w tym spotkaniu.

Nasz typ to zwycięstwo Grecji po kursie 3,15 w Mostbet.

Irlandia nie ma nic do stracenia, więc jest mało prawdopodobne, aby ta drużyna rozpaczała w obronie. Najprawdopodobniej od pierwszych minut pójdą do ataku, a Grecja nie będzie miała innego wyjścia, jak zaakceptować taki styl gry.

Przewidujemy, że obaj strzelą gola po kursie 2,25.

Wierzymy, że Grecja będzie dużo atakować i będzie w stanie wygrać na podstawie różnych wskaźników, w tym liczby serwisów rożnych.

Nasza prognoza – Grecja wykona więcej rzutów rożnych po kursie 2,20.