Leicester kontra Sunderland. Prognoza na mecz o mistrzostwo

Leicester wygrało siedem ostatnich meczów ligowych, ale nie wiadomo, czy Sunderland stanie się kolejną ofiarą Foxes. Który zakład wybrać?

Nasze prognozy i analizy ekspertów dotyczące meczu Leicester vs Sunderland

Leicestera

Leicester świetnie rozpoczęło mistrzostwo i jak na razie w pełni uzasadnia swój status głównego pretendenta do awansu. Z 33 punktami zespół Enzo Mareschiego prowadzi w tabeli, pięć punktów przewagi nad drugim w tabeli Ipswich. Po pokonaniu w ostatniej rundzie Swansea 3:1 Leicester odniosło siódme zwycięstwo z rzędu.

Sunderland

Sunderland również nieźle rozpoczął sezon i po 12 kolejkach zajmuje szóste miejsce w tabeli. Jednocześnie gęstość środka rankingów jest bardzo duża i 13. Middlesbrough ma tylko dwa punkty mniej. Porażka 1:2 ze Stoke City w ostatniej rundzie była drugą porażką Sunderlandu z rzędu.

Leicester kontra Sunderland

Fakty na temat meczu Leicester vs Sunderland

  • Dokładny wynik 3:1 - w pięciu ostatnich meczach Leicester taki wynik miał miejsce dwukrotnie;
  • „Leicester” zdobędzie bramkę w każdej z połówek – w dwóch ostatnich meczach Leicester ten zakład okazał się skuteczny;
  • „Sunderland” strzeli bramkę w pierwszej połowie – ten zakład sprawdził się w ostatnich czterech meczach wyjazdowych Sunderlandu.

Przewidywanie sumy gier

Leicester jest w doskonałej formie, wygrywając siedem meczów z rzędu w mistrzostwach – oczywiste jest, że Lisy na tym nie poprzestaną. Sunderland poniósł porażkę w ostatnich meczach, w których prezentował się szczerze słabo, w tym stanie walka z liderem mistrzostw na ich boisku będzie prawie niemożliwa.

Uważamy, że goście nie mają szans. Prognoza – handicap azjatycki (-1) na Leicester. W Mostbet ten wynik jest oferowany po kursie 1,97.

Leicester gra ofensywnie i dużo strzela – Foxes prawdopodobnie nie zrezygnują dzisiaj ze swojego stylu. Sunderland popełnia ostatnio wiele błędów w obronie i jest mało prawdopodobne, aby pozostał czysty. „Czarne koty” wiedzą jednak, jak grać w kontratakach i na pewno dojdzie do wymiany bramek.

Zakład – obaj strzelą gola. W Mostbet ten wynik jest oferowany po kursie 1,77.

Leicester, jako faworyt i gospodarz, prawdopodobnie spędzi dużo czasu w ataku. Sunderland będzie oczywiście musiał walczyć i odpowiedzieć, powinno być dużo rzutów rożnych.

Zakład – łącznie powyżej 9,5 rzutów rożnych. Taki zakład w Mostbet oferowany jest za 1,67.

Komentarz 0