Holandia kontra Francja. Typowanie na mecz eliminacyjny Euro 2024

W pierwszej rundzie Holandia poniosła miażdżącą porażkę z Francją 0:4. Czy Pomarańczowym uda się zemścić 13 października? – odpowiedź kryje się w naszej prognozie. Jakie zakłady wybrać na mecz?

Nasze prognozy i analizy ekspertów dotyczące meczu Holandia vs Francja

Holandia

Holenderska drużyna nie powiodła się w pierwszym meczu kwalifikacyjnym z Francją, przegrywając na wyjeździe 0:4. Następnie „pomarańczowe” całkowicie zrehabilitowały się i wygrały trzy mecze z rzędu. Teraz z dziewięcioma punktami podopieczni Ronalda Koemana zajmują drugie miejsce. Tyle samo punktów ma Grecja, która rozegrała o jeden mecz więcej.

Holendrzy mają w swoim składzie sporo strat. Napastnicy Cody Gakpo, Memphis Depay, bramkarz Mark Flekken i obrońca Mathijs de Ligt nie wyjdą dziś na boisko.

Francja

Francja ma za sobą mocną rundę kwalifikacyjną i w pięciu rundach zdobyła maksymalnie możliwe 15 punktów. Obrona reprezentacji grała najlepiej, nie padła ani jedna bramka. W ostatniej rundzie udało im się odnieść u siebie „suche” zwycięstwo nad Irlandią (2:0).

Wśród strat w składzie odnotowujemy brak kontuzjowanych obrońców Julesa Kounde, Dayota Upamecano, Axela Disasiego i Williama Saliba.

Holandia kontra Francja

Fakty dotyczące meczu Holandia vs Francja

• Gole w obu połowach – tak – w ostatnich czterech meczach reprezentacji Holandii bramki padały w każdej połowie;
  • 1. połowa: łącznie mniej niż 1,5 – taki zakład rozegrano w trzech poprzednich meczach Francji;
  • Dokładny wynik 1:2 - taki wynik uzyskały drużyny w swoich ostatnich meczach.

Przewidywanie sumy gier

Obie drużyny dysponują potężną linią ataku, co nie raz pokazały w ostatnich meczach. Jednocześnie Francja ma pewne straty tuż w linii defensywy, które gospodarze będą starali się wykorzystać. Uważamy, że najbardziej obiecującym typem w meczu pomiędzy gigantami europejskiego futbolu jest zakład, że obie drużyny strzelą gola.

Przewidujemy, że w Mostbet obaj zdobędą gola po kursie 1,77.

Francuska ekipa z większym powodzeniem przechodzi cykl kwalifikacyjny, nie pozwalając sobie na ani jedną przerwę w zapłonie. Jest mało prawdopodobne, aby zespół Didiera Deschampsa pozwolił sobie dziś na porażkę, bo jeśli wygra, to przed terminem zapewni sobie bilet do finałowej części Euro 2024. Jednocześnie spodziewamy się produktywnego futbolu, biorąc pod uwagę potężny potencjał ofensywny drużyn.

Zakład drugi – Francja nie przegra, a suma to więcej niż 2,5 gola na 2,80.

Francja dobrze radzi sobie w pierwszych fazach meczów. To nie przypadek, że w bezpośrednim meczu pierwszej rundy zespół Deschampsa strzelił w pierwszej połowie trzy gole. Wierzymy, że dziś goście będą mieli większe szanse na sukces w debiucie.

Prognoza – zwycięstwo Francji z handicapem (0) w pierwszej połowie po kursie 1,69.