San Marino kontra Irlandia Północna. Prognozy na eliminacje do Euro 2024

Reprezentacja San Marino zmierzy się 23 marca z Irlandią Północną w meczu eliminacyjnym do Euro 2024. Jakie zakłady i prognozy przygotowali nasi eksperci?

Prognozy i analizy naszych ekspertów dotyczące meczu San Marino z Irlandią Północną

San Marino

Męska drużyna piłkarska San Marino zajmuje najniższe miejsce w rankingu FIFA, gdzie zajmuje 211. pozycję. Reprezentacja narodowa rozpoczyna kwalifikacje do Mistrzostw Europy UEFA wciąż od nieuchwytnego pierwszego oficjalnego zwycięstwa. Co więcej, żaden członek UEFA nie ma mniej graczy niż San Marino, co czyni z nich wszystkich przegranych za każdym razem, gdy wchodzą na boisko, czego dowodem są ich naprawdę fatalne wyniki w kwalifikacjach do tego turnieju.

Gospodarze mają na koncie tylko jeden remis i 75 porażek. Co więcej, reprezentanci tego maleńkiego państwa strzelili zaledwie osiem bramek, tracąc aż 340. Szanse na zmianę sytuacji są dziś bliskie zeru, co potwierdziło porażkę w ostatnim oficjalnym meczu z Estonią (0:4).

Irlandia Północna

Irlandia Północna nie wyciągnie pomocnej dłoni skromnym gospodarzom i będzie starała się naprawić błędy po nieudanej kampanii kwalifikacyjnej Euro 2020, w której przegrała ze Słowacją w ostatnim meczu.

Teraz u steru stoi nowy menadżer – Michael O'Neill wraca na drugą kadencję na czele „Zielono-Białej Armii”. O'Neill stanowczo obawia się samozadowolenia przed tym starciem, stwierdzając, że „przygotujemy się do San Marino, tak jak przygotowywalibyśmy się do Niemiec”. To konsekwentne podejście powinno dać im duże szanse na utrzymanie bezbłędnego rekordu w bezpośrednich pojedynkach i wzbudzić nadzieje na awans do pierwszego dużego turnieju od 2016 roku.

San Marino kontra Irlandia Północna

Fakty dotyczące meczu San Marino z Irlandią Północną

  • Dokładny wynik 0:5 - San Marino przegrało wszystkie bezpośrednie spotkania;
  • Gole w obu połowach - tak - w 4 z ostatnich 5 meczów San Marino bramki padły w obu połowach;
  • Gol w pierwszej połowie - tak - ten zakład odbył się w 3 z 5 ostatnich meczów gospodarzy.

Przewidywanie sum meczowych

W tym pojedynku stajemy po stronie gości, którzy dysponują wystarczającą liczbą technicznych i doświadczonych wykonawców, którzy są w stanie zamknąć wszystkie sprawy ze zwycięzcą. Ponadto spodziewamy się mocnego sukcesu Irlandii Północnej, dla której ważne jest nie tylko zdobycie trzech punktów, ale także stworzenie dodatniego bilansu w zdobytych bramkach.

Nasza prognoza to handicap azjatycki (-3) dla Irlandii Północnej i obstawiamy go za pośrednictwem bukmachera Mostbet ze współczynnikiem 2,15.

Wychodzimy z założenia, że w tym pojedynku czeka nas mnóstwo ataków, a zwolnienie głównego gwiazdora San Marino po kontuzji raczej nie zmieni układu sił na boisku. Spodziewamy się tradycyjnego 4-5 pięciu goli bez odpowiedzi przeciwko gospodarzom.

Drugi zakład - suma powyżej 4,5 gola za 3,40.

Komentarz 0