Angola kontra Włochy. Prognoza na mecz Pucharu Świata

25 sierpnia drużyny Angoli i Włoch spotkają się na mundialu. Który pretendent zwycięży? Prognoza i kursy dadzą nam odpowiedź na to pytanie.

Nasze prognozy i analizy ekspertów dotyczące meczu Angola vs Włochy

Angola

Angola ma jedną supergwiazdę, Bruno Fernando z Atlanta Hawks. Ale nawet jego obecność tak naprawdę nie pomaga drużynie. Na poziomie kontynentu afrykańskiego Angola radzi sobie nieźle, jednak w starciach z silniejszymi przeciwnikami nie ma szans.

Przed mundialem drużyna rozegrała kilka meczów towarzyskich, ale w żadnym z nich nie udało się. Afrykanie byli bliscy zwycięstwa nad Meksykiem, ale przegrali z wynikiem 76:78.

Włochy

Przed mundialem Włochy nie przegrały ani jednego meczu. We wszystkich walkach Azzurra wyglądał na bardzo pewnego siebie. Nic dziwnego, że jest uważana za jedną z głównych faworytek do zwycięstwa w turnieju.

W ostatnim meczu Włosi opuścili Nową Zelandię bez szans (88:81). Wcześniej poradzili sobie także z Portoryko (98:65) i Brazylią (93:87).

Angola kontra Włochy

Fakty na temat meczu Angola - Włochy

  • Razem Angola powyżej 67,5 punktów – Afrykanie zdobyli ponad 67 punktów w 3 z ostatnich 5 meczów;
  • Pierwsza kwarta: Łącznie ponad 39,5 punktu – Angola przekroczyła tę granicę w 3 z ostatnich 5 meczów.

Przewidywanie sumy gier

Angola ma raczej słaby atak. W ostatnich meczach towarzyskich drużyna ta nie zdobyła więcej niż 76 punktów. Trudno o bardziej emocjonujący mecz na Mistrzostwach Świata. Chyba nie należy się spodziewać, że spotkanie z Włochami okaże się ujeżdżaniem.

Nasza prognoza - łącznie poniżej 158 punktów przy 1,78 w Mostbet.

Włochy nie powinny mieć żadnych problemów. Klasa rywali jest zupełnie inna, dlatego czekamy na pewne zwycięstwo europejskiej drużyny.

Prognoza: Włochy z handicapem (-18,5) pkt. W Mostbet taki zakład można postawić za 1,60.

Nawet w walkach o eliminacje do Pucharu Świata Angoli często zdarzały się porażki i jedna z kwart była zbyt nudna. Jest mało prawdopodobne, aby cokolwiek zmieniło się w konfrontacji z Włochami.

Prognoza – suma najbardziej nieefektywnego kwartału to niecałe 32,5 punktu. W Mostbet taki zakład można postawić za 1,85.

Komentarz 0