Alba kontra Ratiopharm. Prognoza na mecz Pucharu Niemiec

W drugim półfinale Pucharu Niemiec Alba Berlin będzie próbowała pokonać Ratiopharm. Czy stołecznej drużynie uda się wszystko, co zaplanowała? Zakłady i prognozy odpowiedzą na to pytanie.

Nasze prognozy i analizy ekspertów dotyczące meczu Alba vs Ratiopharm

Alba

Alba w tym sezonie nie radzi sobie najlepiej. W Eurolidze drużyna z Berlina zaliczana jest do outsiderów, a w krajowych mistrzostwach zajmuje dopiero trzecie miejsce.

Zespół Gonzaleza będzie próbował naprawić sytuację w Pucharze. Być może uda im się wszystko, co zaplanują. W ostatnich meczach Alba wyglądała dobrze, pokonując nawet Vechtę i Getyngę.

Ratiopharm

Nie wszystko idzie gładko także „farmaceutom”. Zespół z Ulm nie radzi sobie najlepiej w krajowych mistrzostwach i zajmuje szóste miejsce w tabeli. Ratiopharma ma tylko 11 punktów.

„Farmaceuci” swój ostatni mecz rozegrali u siebie. Wykorzystali wsparcie trybun i nie pozostawili szans Hamburgowi (83:70).

Alba kontra Ratiopharm

Fakty dotyczące Alby i Ratiopharm

  • Łącznie Alba zdobyła ponad 89,5 punktów - w 3 z 4 ostatnich meczów zawodnicy tej drużyny zdobyli więcej niż 89 punktów;
  • Łączna liczba zbiórek Browna powyżej 2,5. Sterling miał więcej niż dwa zbiórki w 3 z ostatnich 4 meczów.

Przewidywanie sumy gier

Na początku miesiąca ścieżki obu drużyn skrzyżowały się w mistrzostwach Niemiec. Następnie zwycięstwo przypadło Albie. Stołeczna drużyna pokonała „farmaceutów” różnicą dziesięciu punktów. Biorąc pod uwagę wynik tego spotkania, sugerujemy dać pierwszeństwo Albie.

Nasz typ to „Alba” z handicapem (-3,5) punktów przy 1,78 w Mostbet.

W poprzednim bezpośrednim pojedynku zespoły pokazały produktywną grę i zdobyły 186 punktów. Biorąc pod uwagę sposób, w jaki grają, wierzymy, że historia się powtórzy.

Prognoza: łącznie ponad 176,5 pkt. W Mostbet taki zakład można postawić za 1,79.

Nie można powiedzieć, że Brown prezentuje skuteczną grę. W 4 z ostatnich 5 meczów Sterling nie zdobył więcej niż 13 punktów. Jest bardzo prawdopodobne, że teraz nie będzie mógł tego zrobić.

Prognoza – Sterling Brown: łącznie niecałe 13,5 punktu. Mostbet oferuje kurs 1,85.

Komentarz 0