Arsenal kontra Bournemouth. Prognoza na mecz Premier League

Arsenal zmierzy się z Bournemouth w meczu Premier League 4 marca. Czego można się spodziewać po tym pojedynku i jaki jest najlepszy zakład na ten mecz?

Prognozy i analizy naszych ekspertów dotyczące meczu Arsenalu z Bournemouth

Arsenał

Na początku lutego Arsenal stracił kontrolę nad grą - zespół stracił siedem z dziewięciu punktów. Przed tym meczem, po 24 kolejkach, Kanonierzy odnieśli 18 zwycięstw i trzy pokojowe wyniki, co odpowiada 57 punktom i pierwszej pozycji w tabeli.

Świetnie zagrała linia ataku, która różniła się 52 razy, tracąc przy tym tylko 23 razy. Ponadto stolica przerwała serię sześciu meczów, w których z pewnością przynajmniej raz straciła.

Elneni i Jesus, który ma kontuzję kolana, nie będą mogli dzisiaj zagrać.

Bournemouth

„Bournemouth” udało się pobić rekord w bieżącym turnieju, jednak takie „osiągnięcie” raczej nie zadowoli fanów drużyny. W ciągu 24 rund obecnych mistrzostw Wiśnie zanotowały tylko pięć zwycięstw i sześć remisów, tracąc przy tym 19 bramek.

Do tego Wisienki zdobyły mniej niż jedną bramkę na mecz, co jest głównym problemem trenera drużyny. Przed tym meczem Bosco zdobył 21 punktów, a zwycięstwo w dzisiejszym meczu pozwoli nam opuścić strefę spadkową.

W meczu nie będą mogli wziąć udziału Zabarny, Stanislas, Kelly, Tevernier, Cook oraz Brooks, który ma kontuzję biodra.

Arsenal kontra Bournemouth

Arsenal vs Bournemouth fakty

  • Gole w obu połowach - tak - w 3 z ostatnich 5 bezpośrednich pojedynków bramki padły w obu połowach;
  • suma poniżej 9,5 - ta opcja zakładu odbyła się w 3 z ostatnich 4 meczów Arsenalu;
  • Dokładny wynik 3:1 - gospodarze wygrali dwa ostatnie mecze.

Przewidywanie sum meczowych

W tym meczu spotykają się przeciwnicy z różnych wymiarów. Nie spodziewamy się żadnych niespodzianek, a gospodarze nie mają innego wyjścia jak pewne zwycięstwo nad outsiderem, bo każdy inny wynik może pozbawić drużynę pierwszego miejsca. Najprawdopodobniej dzięki klasie i doświadczeniu wykonawców dzisiejsi gospodarze będą w stanie osiągnąć pewny sukces.

Nasza prognoza to handicap azjatycki (-2) dla Arsenalu i stawiamy na to poprzez linię Mostbet ze współczynnikiem 2,23.

Wychodzimy z założenia, że w tym pojedynku czeka nas mnóstwo ataków i okazji strzeleckich. Najprawdopodobniej fatalny występ outsidera w obronie może znaleźć odzwierciedlenie w protokole końcowego pojedynku, ponieważ nie każdy jest w stanie oprzeć się atakowi Kanonierów.

Drugi zakład - łącznie ponad 2,5 gola za 1,71.

Komentarz 0