Chicago kontra Clippers. Prognoza na mecz NBA

Clippers zakończyli serię pięciu zwycięstw z rzędu w zeszłym tygodniu przeciwko Cleveland. Czy zespół z Kalifornii wygra wyjazdowy mecz z Chicago i jakie zakłady wybrać?

Prognozy i analizy naszych ekspertów dotyczące meczu Chicago vs Clippers

Chicago

Bulls zajmują 10. miejsce w tabeli Konferencji Wschodniej z bilansem 23 zwycięstw i 26 porażek. Jednocześnie występ u siebie przynosi kibicom Chicago więcej pozytywnych emocji (30 zwycięstw przy dziesięciu porażkach).

Liderami zespołu pod względem punktacji są Zach Lavigne (23,8 punktu i 4,1 asysty na mecz przy 37,8 PG) i Demar DeRozan (23,2 punktu na mecz i 52,7 w ostatnich 10 meczach). Obaj koszykarze są gotowi pomóc „Chicago” w nadchodzącym meczu. Bulls wygrali pięć z ostatnich dziesięciu meczów.

Clippers

Los Angeles zajmuje obecnie czwarte miejsce w tabeli Konferencji Zachodniej z bilansem 28 zwycięstw i 25 porażek. W ostatnich dziesięciu spotkaniach zespół poniósł cztery porażki. Statystyki wyjazdowe Clippers - 14:14. 

Głównym problemem Los Angeles jest przepełniony szpital zespołu. Obecnie na liście kontuzjowanych jest sześciu graczy: Marcus Morris Jr., Paul George, Kawhi Leonard, John Wall, Robert Covington i Reggie Jackson.

Chicago kontra Clippers

Fakty dotyczące meczu Chicago z Clippers

  • Suma punktów powyżej 113,5 - Bulls średnio 114,5 punktów na mecz;
  • Suma punktów poniżej 115,5 — Clippers średnio zdobywają 110,7 punktów na mecz.

Przewidywanie sum meczowych

To właśnie ogromne trudności kadrowe gości w połączeniu z przyzwoitymi wynikami „Chicago” na własnej arenie i koniecznością walki o awans do play-offów pozwalają liczyć na sukces „byków” z dobrym wynikiem współczynnik. 

Naszym typem jest wygrana Chicago z dogrywką 2,24 w Mostbet.

W ostatnich dziesięciu spotkaniach Chicago zdobywa średnio 113,5 punktu na mecz, co pozwala przeciwnikom zdobyć 111. Podobne wskaźniki z dodatnią dynamiką mają też Clippers - 117 przeciwko 113,5. Tym samym w Chicago możemy spodziewać się niezbyt owocnego pojedynku, w którym obrona zdominuje atak.

Nasza prognoza - suma poniżej 229,5 pkt w tym dogrywka za 1,90.

Komentarz 0