Caracas kontra Atlético Mineiro. Typ na mecz Libertadores Cup

Caracas nie może wygrać ośmiu meczów z rzędu, ale czy Atlético Mineiro uda się przełamać tę passę 5 kwietnia – odpowiedź nasuwa się w prognozach. Który zakład wybrać?

Nasze prognozy i analizy ekspertów dotyczące meczu Caracas vs Atlético Mineiro

Carakas

„Caracas” wypada bardzo słabo w bieżącym losowaniu wenezuelskiej Apertury – drużyna Leandro Gonzaleza zajmuje obecnie dopiero 11. miejsce w tabeli. Jednak tylko cztery punkty dzielą Los Rojos od strefy play-off. Po porażce z Interem de Barinos w ostatniej rundzie Caracas przedłużył swoją passę bez zwycięstwa do ośmiu meczów.

Atlético Mineiro

Atlético Mineiro nie pokazało w zeszłym sezonie swojego najmocniejszego składu i pozostało bez tytułu. Kogucikom udało się jednak w rezultacie uniknąć porażki – ostatnia trzecia pozycja w tabeli Serie A to całkiem przyzwoity wynik. W mistrzostwach stanu drużyna Lucasa Gonçalvesa dotarła do finału, gdzie w pierwszym meczu z Cruzeiro zremisowała u siebie 2:2.

Caracas kontra Atlético Mineiro

Fakty na temat meczu Caracas vs Atlético Mineiro

  • Dokładny wynik 1:2 – w pięciu ostatnich meczach wyjazdowych Atlético Mineiro taki wynik padł dwukrotnie;
  • Caracas strzeli gola w drugiej połowie – w dwóch ostatnich meczach Atlético Mineiro traciło gola w drugiej połowie;
  • Atlético Mineiro strzeli bramkę w drugiej połowie – w ostatnich czterech meczach wyjazdowych Atlético Mineiro ten zakład był udany.

Przewidywanie sumy gier

Atlético Mineiro za kilka dni rozegra rewanżowy mecz finału stanowego z Cruzeiro, więc skład prawdopodobnie nie będzie najważniejszy. Caracas niewątpliwie będzie próbowało wykorzystać swoją szansę i u siebie potrafi grać agresywnie w ataku, jednak w obronie jest sporo problemów i warto liczyć na wymianę bramek.

Wierzymy, że w meczu padną bramki. Prognoza: obaj strzelą gola. W Mostbet ten wynik jest oferowany po kursie 2,05.

Caracas nie jest w najlepszej formie, ale jednocześnie na własnym boisku jest w stanie dać odpocząć Atlético Mineiro, co z pewnością da odpocząć niektórym z jego głównych zawodników. Nawet biorąc pod uwagę możliwą rotację, Koguty są faworytami, ale nawet jeśli uda im się wygrać, jest mało prawdopodobne, że zwycięstwo będzie pewne i duże.

Zakład – Handicap azjatycki (+1) na Caracas. W Mostbet ten wynik jest oferowany za 1,89.

Caracas prawdopodobnie będzie agresywne w ataku u siebie, ale Atlético Mineiro raczej nie będzie grać w defensywie – powinno być dużo rzutów rożnych.

Zakład – łącznie powyżej 9,5 rzutów rożnych. Taki zakład w Mostbet oferowany jest za 1,89.

Komentarz 0