Virtus.pro kontra G2 Esports. Prognoza na mecz PGL Major Kopenhaga 2024

Virtus.pro i G2 Esports zmierzą się 24 marca w ramach kolejnego gamingowego dnia PGL Major Copenhagen 2024. Przygotowaliśmy aktualną prognozę tej konfrontacji, w której zebraliśmy jej główne cechy i schematy.

Nasze przewidywania i analizy ekspertów dotyczące meczu Virtus.pro vs G2 Esports

Virtus.pro

Virtus.pro wyszło ze statystykami 2-1 i wyglądało całkiem przekonująco, miało doskonałą okazję do rozwiania wszelkich wątpliwości praktycznie bez nerwów. Jednak w kluczowym momencie zaczęła wykonywać zbyt wiele dziwnych ruchów i konfrontacja z Wiecznym Ogniem (1:2) zakończyła się fiaskiem. Szczególnie rozczarowującym momentem było to, że zespołowi udało się zająć startową mapę Overpass (13:6), ale nie udało się wykorzystać tego sukcesu. Następnie przegrali Vertigo (6:13) i Inferno (7:13), bez większych szans na obrócenie sytuacji na swoją korzyść.

Virtus.pro kontra G2 Esports

G2 E-sport

G2 Esports w dalszym ciągu pokazuje niestabilną grę, ale w odpowiednim momencie znalazła siłę, aby włączyć się na maksimum. Udało nam się pokonać ECSTATIC wynikiem 2:1, przełamując opór w najbardziej kluczowym momencie. Zespół wysłał Inferno (13:7) i Anubisa (13:8) do swojego skarbca i czuł się bardzo dobrze na tych mapach. Dlatego teraz wykonawcy będą starali się za wszelką cenę dostać do projektu dokładnie te mapy, które zostaną uznane za sygnowane i najlepiej ujawnią potencjał liderów składu.

Fakty dotyczące meczu Virtus.pro i G2 Esports

  • Prawidłowy wynik – 0:2 – takim wynikiem zakończyły się dwa poprzednie osobiste spotkania.

Przewidywanie sumy gier

Virtus.pro dość sensacyjnie przegrało poprzednią serię i postawiło się w bardzo trudnej sytuacji. Teraz będzie zmuszona wykazać się jakościowo innym poziomem gry, aby nadal próbować dostać się do play-offów. G2 Esports zaczęło popełniać zbyt wiele błędów, ale w poprzedniej serii nadal radziło sobie z presją i niebezpieczeństwem eliminacji z turnieju.

Wierzymy, że w tej konfrontacji na każdej mapie odbędzie się poważna walka. Zakład – łącznie ponad 20,5 rund na pierwszej mapie. W Mostbet możesz postawić zakład po kursie 1,64.

Komentarz 0