Panathinaikos vs Crvena Zvezda. Prognoza na mecz Euroligi

Panathinaikos i Crvena Zvezda zmierzą się 28 grudnia w jednym z meczów Euroligi. Który zespół wybrać? Zakłady i prognozy odpowiedzą na to pytanie.

Nasze prognozy i analizy ekspertów dotyczące meczu Panathinaikos vs Crvena Zvezda

Panathinaikos

Panathinaikos podchodzi do meczu z Crveną Zvezdą w doskonałej formie, gdyż zespół wygrał pięć ostatnich meczów. Były zwycięstwa nie tylko w mistrzostwach Grecji, ale także w Eurolidze. Przykładowo w poprzednich rundach drużyna Sergina Atamana pokonała Monako (91:90) i Olimpię Milano (76:68).

Po 16 rozegranych meczach drużyna Aten awansowała na czwarte miejsce w tabeli. Panathinaikos ma na koncie dziewięć zwycięstw.

Crvena Zvezda

Crvena Zvezda nie zdołała jeszcze poprawić swojej pozycji. Zespół Sfairopoulosa w dalszym ciągu zajmuje 15. miejsce i nie ma przesłanek do poprawy wyniku.

Warto zauważyć, że zespół z Belgradu jest zbyt niestabilny. Przykładowo w zeszłym tygodniu Serbowie przegrali z Realem Madryt (58:72), ale potem pokonali izraelskiego Maccabi (98:92).

Panathinaikos vs Crvena Zvezda

Fakty na temat meczu Panathinaikos - Crvena Zvezda

  • Łącznie Panathinaikos powyżej 84,5 punktów - w 3 z ostatnich 5 meczów zawodnicy tej drużyny zdobyli więcej niż 84 punkty;
  • Całkowita liczba zbiórek Sloukasa wynosi mniej niż 2,5 – w ostatnich 3 z 4 meczów Kostas zdobył mniej niż trzy zbiórki.

Przewidywanie sumy gier

Red Star tradycyjnie słabo spisał się w Atenach, gdzie przegrał dwa ostatnie mecze. Prawdopodobnie podobny los czeka Serbów, gdyż ich wyniki w tym sezonie nie robią wrażenia. Oczekujemy, że Panathinaikos odniesie kolejne miażdżące zwycięstwo.

Nasz typ to „Panathinaikos” z handicapem (-5,5) punktów na poziomie 1,76 w Mostbet.

Serbowie radzą sobie całkiem nieźle w ataku. Przykładowo w ostatnich meczach wyjazdowych zdobyli około 80 punktów. Biorąc to pod uwagę, zakładamy, że walka będzie toczyć się na koniach.

Prognoza: łącznie ponad 162,5 pkt. W Mostbet taki zakład można postawić za 1,81.

Tylko w 2 z ostatnich 7 meczów Sloukas zdobył więcej niż 11 punktów. Jest mało prawdopodobne, aby Kostas przełamał się w konfrontacji z Serbami.

Prognoza - Kostas Sloukas poniżej 11,5 punktu. Mostbet oferuje kurs 1,83.

Komentarz 0