Iran kontra Hiszpania. Prognoza na mecz Pucharu Świata

Hiszpania nie zapewniła sobie jeszcze miejsca w następnej rundzie. Czy będzie to miało wpływ na mecz drużyny z Iranem? Ceny i prognozy odpowiedzą na pytanie.

Nasze prognozy i analizy ekspertów dotyczące meczu Iran vs Hiszpania

Iran

Iran był bliski wygrania drugiego meczu turnieju. Podopieczni Demira pokazali dobrą grę, jednak w decydujących momentach zawiedli skutecznością. Pomimo 19 punktów Yakchalide, Lions przegrali z Wybrzeżem Kości Słoniowej wynikiem 69:71.

Iran ma bardzo iluzoryczną szansę na opuszczenie grupy. W tej chwili zespół zajmuje ostatnie miejsce w swoim kwartecie.

Hiszpania

Na mundialu Hiszpania nie miała jak dotąd żadnych problemów. Podopieczni Sergio Scariolo swoje pierwsze mecze wygrali bardzo pewnie. W meczu otwarcia Hiszpanie nie mieli szans z Wybrzeżem Kości Słoniowej (94:64), a następnie poradzili sobie z Brazylią (96:78).

Po dwóch rundach zespół ma cztery punkty i pierwszą linię w swojej grupie. Zwycięstwo nad Iranem pozwoliłoby Hiszpanii zająć pierwsze miejsce.

Iran kontra Hiszpania

Fakty dotyczące Iranu i Hiszpanii

  • Łączny wynik Hiszpanii poniżej 94,5 punktu – w 3 z 4 ostatnich meczów Hiszpanie nie zdobyli więcej niż 94 punkty;
  • I kwarta: łącznie ponad 39,5 punktu – w 3 z 4 ostatnich meczów Hiszpanii ta granica została przełamana.

Przewidywanie sumy gier

Irańczycy przegrali z Brazylią różnicą 41 punktów. Jest mało prawdopodobne, aby Lions lepiej poradzili sobie w konfrontacji z Hiszpanią. W walce z jedną z najlepszych drużyn na świecie ta drużyna nie będzie miała szans. Oczekujemy, że podopieczni Scariolo nie zauważą przeciwnika.

Nasz typ - Hiszpania z handicapem (-32) punktów na 1,77 u bukmachera Mostbet

W konfrontacji z Iranem Hiszpanie będą mogli w ataku ujawnić swój pełny potencjał. Wierzymy, że spotkanie okaże się bardzo produktywne i zespół przekroczy barierę 153,5 pkt.

Prognoza - łącznie ponad 153,5 pkt. W Mostbet taki zakład można postawić za 1,73.

Iran źle sobie radzi z atakiem. Mało prawdopodobne, aby w konfrontacji z takim zespołem można było spodziewać się, że któraś z kwart okaże się skuteczna.

Prognoza - suma najbardziej produktywnego kwartału to niecałe 45,5 punktu. W Mostbet taki zakład można postawić za 1,80.

Komentarz 0