Litwa - Meksyk. Prognoza na mecz Pucharu Świata

Litwę 27 sierpnia czeka spotkanie z reprezentacją Meksyku. Czy europejskiej drużynie uda się odnieść drugie zwycięstwo w turnieju? Zakłady i prognozy na mecz odpowiedzą na pytanie.

Nasze prognozy i analizy ekspertów dotyczące meczu Litwa vs Meksyk

Litwa

W meczu otwarcia Litwini nie mieli problemów. Zbyt pewni siebie poradzili sobie z egipską drużyną. Pierwszą kwartę podopieczni Maksvytisa zwyciężyli różnicą 14 punktów i z każdym segmentem powiększali różnicę punktową. W rezultacie Litwa zwyciężyła z wynikiem 93:67.

Najlepszy w jego zespole był Margiris Normantas. 26-letni obrońca Rytasu zdobył 18 punktów.

Meksyk

W rundzie początkowej Meksykanie wpadli pod lodowisko drużyny Czarnogóry. Bez względu na to, jak bardzo podopieczni Quintero się starali, nie udało im się przeciwstawić faworytowi niczego. Nawet 16 punktów Francisco Cruza nie pomogło Meksykowi. Przegrała z wynikiem 71:91.

Meksykanom trudno będzie liczyć na sukces, bo dobór zawodników nie jest na najwyższym poziomie. Oprócz reprezentującej Barcelonę Bonilli barwy drużyn z krajowych mistrzostw bronią także pozostali wykonawcy.

Litwa - Meksyk

Litwa - Meksyk fakty

  • Suma Meksyku powyżej 73,5 punktów - w 3 z ostatnich 5 meczów Meksykanie zdobyli ponad 73 punkty;
  • I kwarta: łącznie ponad 40,5 punktu - w 3 z 4 ostatnich meczów Meksyku ta granica została przełamana.

Przewidywanie sumy gier

Meksyk przegrał z Czarnogórcami różnicą 20 punktów. Najprawdopodobniej mieszkańców Ameryki Łacińskiej ponownie spotka podobny los. Litwini są być może silniejsi od bałkańskiej drużyny, więc różnica w punktacji może okazać się bardziej dotkliwa. Wierzymy, że Europejczycy nie pozostawią szans przeciwnikowi.

Nasz typ to Litwa z handicapem (-15,5) punktów przy 1,80 w Mostbet.

Meksykanom nie udało się zatrzymać Czarnogóry. Jest mało prawdopodobne, że uda im się to zrobić z Litwą. Jest prawdopodobne, że pojedynek zakończy się na koniach.

Prognoza - łącznie ponad 158,5 pkt. W Mostbet taki zakład można postawić za 1,68.

Obie drużyny są dobre w ataku. Ten sam Meksyk w poprzednim meczu zdobył 71 punktów. W związku z tym sugerujemy obstawiać fakt, że we wszystkich kwartach będzie produktywna gra.

Prognoza - suma najbardziej nieefektywnego kwartału to ponad 33,5 punktu. W Mostbet taki zakład można postawić za 1,85.

Komentarz 0